24 января 2022, 22:49

Актуальное

Новий набір на СХІД Інвесторів розпочато

Центр стартапів 1991 та SocialBoost розпочинають новий набір на онлайн-курс “СХІД Інвесторів” — першу на…

Стань успішним tech-підприємцем — Центр стартапів 1991 анонсує новий курс

Спостерігаєш за інноваціями та технологіями, мрієш відкрити власну справу, хочеш удосконалити свої soft skills та…

Театры

У Маріуполі британська режисерка створить перформанс про війну, втрати та гендерне насильство

В рамках Марафону міжнародних резиденцій до Маріуполя приїхала режисерка з Британії Джозі Дейл-Джонс, яка разом з акторами Театроманії створює перформанс.

Рік працюючи на відстані, після кількох успішних показів в Маріуполі, ескізний перформанс, що був створений режисеркою з Великобританії Джойзі Дейл-Джонс та акторами народного театру «Театроманія» нарешті матиме продовження! Команда вперше зустрінеться офлайн та під час марафону міжнародних резиденцій працюватиме над новою адаптацією спільної роботи в цифровому вимірі. В рамках цифрової театральної лабораторії, досліджуючи власні переживання, страхи та прагнення, занурюючись у власне «я», актори відкриють глядачам свої реальні історії, кожна з яких — їхня сповідь.

«R u there? We r here 2.0»/«Ви там? Ми тут 2.0» — це своєрідна ода театру, і можливість сказати «тут» те, що ми не можемо сказати «там». Йдеться про важливі речі, які часом ми боїмось озвучити вголос. Окрім цього, це перформанс про пошук зв’язку у часи вимушеної відстані, і можливо, про надію на зміну нашого способу життя (якщо ми все ж наважимось колись його уявити). Перформанс досліджує теми війни, втрати та гендерного насильства за допомогою слів, зображень (включаючи кадри з реального життя) та руху.

Джозі Дейл-Джонс’ — британська продюсерка, театральна діячка та перформерка. Кураторка театральної компанії This Egg. Власниця стипендії від Ради мистецтв Англії та ВВС. Номінована як фіналістка премії театральних майстрів Фонду мистецтв у 2021 року. Джозі була режисеркою в онлайн-резиденції «Taking The Stage 2.0» в Україні, спільного проєкту від Британської Ради та ГОГОЛЬFEST.

Марафон міжнародних резиденцій 2021 — це сучасна театральна лабораторія мистецького діалогу, що має на меті відкрити новий культурний Маріуполь, у статусі Великої культурної столиці України 2021 для всього світу. Тривала театральна резиденція об’єднує сучасних європейських режисерів та українських театральних митців у творчих експериментах, результатом стало створення в Маріуполі культурного продукту, який новою енергією перетворив місто на величезний творчий майданчик!


Марафон міжнародних резиденцій 2021 реалізується в рамках проекту культурно-мистецьких ініціатив «Діалог мовою мистецтва» за підтримки Українського культурного фонду.


Репетиції проходять з дотриманням усіх карантинних норм.


#запідтримкиУКФ

#Маріуполь

Лендінг - сторінкаhttp://mariupol-cultural-capital.com/mmrОставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования