16 ноября 2019, 0:35

Актуальное

Персональная выставка скульптора-медальера Шевякова Юрия

27 сентября в 14-00 откроется персональнаявыставкаШевяковаЮрия. Которая будет проходить с 27 сентября по 27 октября…

Фестивали

Національний Сорочинський ярмарок в Одесі!

З 26 по 30 червня 2019 року в місті Одесі, на Приморському бульварі, навколо пам'ятника  Рішельє, вперше в історії, відбудеться Національний Сорочинський ярмарок!


Організатор  - ТОВ "Сорочинськийярмарок". Керівник проекту - Світлана Свищева.  Захід проходитиме за підтримки Одеськоїміської ради. Партнери - "Квартал Концерт" та "Летний театр"Морвокзал".


Сто сімдесят років тому назад Одесу відвідував Микола Гоголь, який відразузакохався у це неповторне і чарівне місто на морі. А сьогодні ми веземо доОдеси дух гоголівських часів, його улюблений Сорочинський ярмарок з народними пісенними, музичними татанцювальними колективами, з гоголівськими героями і самим "МиколоюГоголем", з автентичними народними розвагами. Також вам буде запропонованоширокий вибір сувенірної продукції та товарів легкої промисловості виробників зусієї України.  На одеситів та гостейміста чекає безліч позитивних і яскравих вражень, неповторнакультурно-мистецька програма, можливість придбати чудові вироби народнихмайстрів. А в закладах громадського харчування - скуштувати улюблені страви Миколи Гоголя.


Запрошуємо до участі у ярмарку народних майстрів, підприємства та приватнихпідприємців.


Відвідуючи "третю столицю ", в середині позаминулого століття, Гогольсказав: "Тут я можу дихати". Пропонуємо вдихнути на повні груди повітря гоголівськихчасів, відвідавши Національний Сорочинський ярмарок в Одесі!

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования