04 июня 2020, 22:42

В умовах карантину Укрпошта працює у штатному режимі

2020-03-17 14:35:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

АТ «Укрпошта», як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, працює у звичайному режимі – продовжує видавати та доставляти пенсії і грошові виплати, приймає оплату комунальних платежів та надає інші послуги.

У  відділеннях:

1)З’явилися жовті обмежувальні лінії у відділеннях. Прохання – не заходити за жовту лінію, якщо біля стійки обслуговується клієнт, підходити лише тоді, коли вікно вільне.

2) Якщо бачите чергу у відділенні, не заходьте до нього (за нормальної погоди), почекайте і зайдіть, коли черга стане меншою.

3)Працюють «Щасливі години», коли комісія за сплату комунальних платежів до 13:00 вдвічі менша, ніж після. Якщо є можливість, приходьте після 13:00, аби найменш захищені верстви населення, а також групи найбільшого ризику для короновірусу, змогли скористатися нашими послугами вранці.

4) Розміщено інформаційні плакати про поширення коронавірусу.

Пенсіонери також зможуть здійснювати комунальні платежі вдома, отримувати побутові товари і продукти першої необхідності, щоб не піддаватися ризику і не йти в магазини, або в місця значного скупчення людей.
Керівництво Укрпошти попереджає, що на час введення карантину, можливий брак персоналу в певних відділеннях та дільницях. Однак, підприємство буде робити все можливе, щоб мінімізувати можливі незручності для клієнтів і це було виключенням.

Укрпошта пропонує користуватися онлайн-послугами, щоб проводити менше часу у відділенні, а також користуватися картками і оплачувати послуги через POS-термінали, щоб менше контактувати з грошима.

Прийом і доставка відправлень


Підприємство продовжує приймати і відправляти посилки в Україні та за її межі. Із 16 березня Укрпошта для експорту відправлень за кордон України використовуватиме альтернативні шляхи доставки комбінованого способу (вантажні літаки та автомобілі), тому можливе збільшення термінів доставки.

Як уже повідомлялося, за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, процес отримання посилок - є безпечним для здоров’я людей.

Нині не обмежується прийом експортної пошти у відділеннях Укрпошти, окрім експорту товарів протиепідемічного призначення (маски, окуляри, рукавички, тощо), вивіз яких тимчасово заборонений з України до 1 червня.

На час карантину скасовується оплата за зберігання відправлень та безкоштовне зберігання у відділенні можливе до 30 днів. Зокрема, відправник в стандартному режимі вказує повернення відправлень  «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» (не універсальнапослуга), «Smartbox» через 7 днів/14 днів та до 30 днів для «Укрпошта Стандарт» (універсальнапослуга). Таким чином, якщо відправник вказував 7 днів, то тепер зможе вказати 14 днів і плата за зберігання нараховуватися не буде. Разом з тим для відправників, яким критично до 14 днів повернути товар «під реалізацією» - залишиться  можливість повернути через 7 днів. Відділення повертають відправлення після вказаного строку відповідно до розпорядження відправника.

Заходи для безпечного знаходження у відділенні


Укрпошта робить все можливе, щоб робота працівників підприємства залишалась безпечною. Зокрема, на випадок поширення інфекції підприємство має запас респіраторів та захисних масок.

Для посилення особистої гігієни працівників усі об’єкти зв’язку будуть оснащені дезінфекторами. За наявності будь-якого ризику для здоров’я співробітників, керівництво Укрпошти залишає за собою право вносити корективи в режим роботи відділень та надання поштових і фінансових послуг.

Усі кур’єри та працівники фронт офісу (начальники відділень, оператори, листоноші), які працюють у міських відділеннях та навантажених сільських відділеннях і щоденно мають контакти зі значною кількістю клієнтів, отримають надбавки до зарплати.

Укрпошта стежить за розвитком ситуації та закликає не піддаватися паніці, не поширювати неперевірену інформацію та дотримуватися базових правил гігієни.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

В Украине рекордное количество больных за сутки: ситуация в регионах
2020-06-04 09:03:00
0
|

За минувшие сутки в Украине обнаружили 588 случаев коронавирусной болезни

Трамп о привлечении армии для подавления протестов в США: "Не думаю, что нам придется это делать"
2020-06-04 08:43:00
0
|

Президент Соединенных Штатов Америки Дональд Трамп заявил, что не считает необходимым использование военных для подавления протестов в стране

Карантин ослабят: что разрешат с 5 июня
2020-06-04 08:27:00
0
|

Правительство сняло обязательство для людей старше 60 лет соблюдать самоизоляцию

В Конгрессе США определили новые меры санкционной борьбы с "Северным потоком – 2"
2020-06-04 07:50:00
0
|

Новый законопроект распространяет санкции на компании, которые предоставляют услуги андеррайтинга, страхования или перестрахования судов, работающих на трубопроводе

Украина хочет создать зону безопасности с обеих сторон границы с Россией в Донбассе
2020-06-04 07:33:00
0
|

Восстановление контроля над границей остается ключевым элементом процесса урегулирования конфликта.

По всему миру разрабатывают 133 потенциальных вакцины против COVID-19, – ВОЗ
2020-06-03 09:05:00
0
|

В связи с пандемией COVID-19 страны со всех уголков мира соревнуются за первенство в разработке вакцины против коронавируса

Коронавирус в Украине: количество новых случаев резко возросло после двухдневного снижения
2020-06-03 08:43:00
0
| Карантин

За минувшие сутки коронавирус в Украине обнаружили у 483 человек, зафиксировано 8 летальных случаев, 362 пациента выздоровели.

Трамп поблагодарил сам себя за порядок в Вашингтоне во время массовых протестов
2020-06-03 08:28:00
0
|

В понедельник в Вашингтоне ввели комендантский час и привлекли бойцов Национальной гвардии США.

В Париже 20 тысяч человек вышли на акцию протеста против полицейского насилия
2020-06-03 08:14:00
0
|

В нескольких городах Франции прошли массовые акции против полицейского насилия. Причиной протестов стали новые отчеты о причинах смерти темнокожего молодого человека Адама Траоре в 2016 году.