02 апреля 2020, 8:26

В умовах карантину Укрпошта працює у штатному режимі

2020-03-17 14:35:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

АТ «Укрпошта», як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, працює у звичайному режимі – продовжує видавати та доставляти пенсії і грошові виплати, приймає оплату комунальних платежів та надає інші послуги.

У  відділеннях:

1)З’явилися жовті обмежувальні лінії у відділеннях. Прохання – не заходити за жовту лінію, якщо біля стійки обслуговується клієнт, підходити лише тоді, коли вікно вільне.

2) Якщо бачите чергу у відділенні, не заходьте до нього (за нормальної погоди), почекайте і зайдіть, коли черга стане меншою.

3)Працюють «Щасливі години», коли комісія за сплату комунальних платежів до 13:00 вдвічі менша, ніж після. Якщо є можливість, приходьте після 13:00, аби найменш захищені верстви населення, а також групи найбільшого ризику для короновірусу, змогли скористатися нашими послугами вранці.

4) Розміщено інформаційні плакати про поширення коронавірусу.

Пенсіонери також зможуть здійснювати комунальні платежі вдома, отримувати побутові товари і продукти першої необхідності, щоб не піддаватися ризику і не йти в магазини, або в місця значного скупчення людей.
Керівництво Укрпошти попереджає, що на час введення карантину, можливий брак персоналу в певних відділеннях та дільницях. Однак, підприємство буде робити все можливе, щоб мінімізувати можливі незручності для клієнтів і це було виключенням.

Укрпошта пропонує користуватися онлайн-послугами, щоб проводити менше часу у відділенні, а також користуватися картками і оплачувати послуги через POS-термінали, щоб менше контактувати з грошима.

Прийом і доставка відправлень


Підприємство продовжує приймати і відправляти посилки в Україні та за її межі. Із 16 березня Укрпошта для експорту відправлень за кордон України використовуватиме альтернативні шляхи доставки комбінованого способу (вантажні літаки та автомобілі), тому можливе збільшення термінів доставки.

Як уже повідомлялося, за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, процес отримання посилок - є безпечним для здоров’я людей.

Нині не обмежується прийом експортної пошти у відділеннях Укрпошти, окрім експорту товарів протиепідемічного призначення (маски, окуляри, рукавички, тощо), вивіз яких тимчасово заборонений з України до 1 червня.

На час карантину скасовується оплата за зберігання відправлень та безкоштовне зберігання у відділенні можливе до 30 днів. Зокрема, відправник в стандартному режимі вказує повернення відправлень  «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» (не універсальнапослуга), «Smartbox» через 7 днів/14 днів та до 30 днів для «Укрпошта Стандарт» (універсальнапослуга). Таким чином, якщо відправник вказував 7 днів, то тепер зможе вказати 14 днів і плата за зберігання нараховуватися не буде. Разом з тим для відправників, яким критично до 14 днів повернути товар «під реалізацією» - залишиться  можливість повернути через 7 днів. Відділення повертають відправлення після вказаного строку відповідно до розпорядження відправника.

Заходи для безпечного знаходження у відділенні


Укрпошта робить все можливе, щоб робота працівників підприємства залишалась безпечною. Зокрема, на випадок поширення інфекції підприємство має запас респіраторів та захисних масок.

Для посилення особистої гігієни працівників усі об’єкти зв’язку будуть оснащені дезінфекторами. За наявності будь-якого ризику для здоров’я співробітників, керівництво Укрпошти залишає за собою право вносити корективи в режим роботи відділень та надання поштових і фінансових послуг.

Усі кур’єри та працівники фронт офісу (начальники відділень, оператори, листоноші), які працюють у міських відділеннях та навантажених сільських відділеннях і щоденно мають контакти зі значною кількістю клієнтів, отримають надбавки до зарплати.

Укрпошта стежить за розвитком ситуації та закликає не піддаватися паніці, не поширювати неперевірену інформацію та дотримуватися базових правил гігієни.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Беларусь из-за коронавируса запретила экспорт гречки, лука и чеснока
2020-04-02 08:21:00
0
|

Принятое решение будет действовать три месяца.

Украинцы на карантине стали больше покупать куриное мясо
2020-04-02 08:03:00
0
|

Спрос на мясо курицы выросло на 20% с начала общенационального карантина

Около 80 стран просят МВФ о финансовой помощи в борьбе с коронавирусом
2020-04-02 07:52:00
0
|

Страны с развивающимися рынками попросили о помощи на 20 млрд долларов

Правительство анонсировало ужесточение карантина: что подпадает под запрет в Украине
2020-04-02 07:34:00
0
| Карантин

В Украине в ближайшее время усилят карантинные меры для борьбы с коронавирусом, новые ограничения будут касаться транспорта, самоизоляции и обсервации.

Курс валют на 1 апреля: доллар и евро упали в цене
2020-04-01 09:04:00
0
| Экономика

На среду, 1 апреля, Национальный банк Украины установил официальный курс гривны к доллару и евро. Украинская гривна несколько укрепила свои позиции, тогда как американская и европейская валюты потеряли в цене.

Китайские ученые выяснили, что коронавирус лечится переливанием плазмы крови
2020-04-01 08:57:00
0
|

Исследователи Гонконгского университета решили проверить, как влияет переливание плазмы крови выздоровевших от коронавируса людей на зараженный организм.

Новый максимум смертности от коронавируса во Франции: за сутки умерли почти 500 человек
2020-04-01 08:43:00
0
|

Во Франции в течение суток от коронавируса умерли 499 человек - это всего с начала эпидемии.

Два мощных землетрясения зафиксировали в штате Айдахо — на северо-западе США
2020-04-01 08:21:00
0
|

Данные о погибших и возможных разрушениях не приводятся.

Турция вернула беженцев в лагеря
2020-04-01 08:03:00
0
|

По распоряжению Анкары всех беженцев, атаковали пограничные укрепления Греции, вывезли вглубь страны и снова расселили в лагерях.

Сделка ОПЕК+ по сокращению поставок нефти прекратила действие
2020-04-01 07:51:00
0
|

В среду, 1 апреля, истек срок сделки по сокращению добычи нефти ОПЕК+, которую страны ОПЕК, Россия и еще несколько добывающих нефть государств заключили в конце 2016 года.