26 июля 2017, 9:31

У Запорізькій області двох жінок-ВПО, що мають прийомних дітей, прирівняли до офіційно працевлаштованих та призначили їм адресну допомогу

2017-03-20 09:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

У кожної людини є близькі люди, родичі по крові, які називаються родиною. Виростаючи і стаючи самостійною, людина створює свою сім'ю. А якщо не сталося знайти когось близького за духом та інтересами?

Наприклад, як двом одиноким жінкам, що мешкали у різних містечках Донецької області. З часом вони обидві зрозуміли, що тільки сім’я здатна підтримати та захистити, тож взяли на виховання дітей, які залишилися без батьківського піклування, а доля їх розкидала по інтернатах і притулках. Так утворилося дві родини, у кожній - мати і діти, що тепер мають сім’ю.

Але через конфлікт на сході країни обидві родини були змушені залишити свої домівки і переміститися у Запорізьку область. Життя в орендованих квартирах з мінімальною кількістю необхідних речей досить непросте. Особливо, коли родина велика, а адресну допомогу як ВПО мати отримати не в змозі.

«Обидві жінки виховують дітей, піклуються і дбають про них, виконуючи функції не тільки батьків, а й соціальних працівників. Відмова органу соціального захисту у виплаті їм адресної допомоги, як офіційно працевлаштованим, спонукала обох жінок звернутися до нас по допомогу, - розповів Вадим Стремоухов, адвокат Запорізького офісу БФ «Право на захист». – Від імені ВПО нами було складено заяви до управління соціального захисту, в яких, посилаючись на нормативні акти, обгрунтовано право жінок, глав прийомних сімей, на призначення та отримання  адресної допомоги».

 Адвокат зазначив, що на цей час обом ВПО вже виплачена грошова допомога на проживання за весь час з моменту їхнього первинного звернення до органу соціального захисту.

Ми щиро сподіваємося, що незважаючи на ситуацію, що склалася, життя обох родин потихеньку налагодиться.

Компенсувати батьківську турботу неможливо, тож буде добре, коли державні органи хоча б не перешкоджатимуть тим людям, що утворили прийомні сім’ї і цілодобово працюють батьками дітей, які нарешті знайшли свої родини.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Маріупольська ОДПІ: розгляд звернень громадян за перше півріччя 2017 року
2017-07-25 15:00:00
0
| Экономика

До Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за січень-червень 2017 року надійшло 20 письмових звернень громадян, що на 3 звернення більше, ніж за відповідний період 2016 року та 1 колективне звернення, що на 2 звернення менше відповідного періоду 2016 року.

Нормандский прорыв: мир на Донбассе становится ближе
2017-07-25 09:30:00
0
| Политика

Необходимо немедленно прекратить нарушения перемирия и принять меры против разрушений гражданской инфраструктуры в Донбассе, подчеркивается в заявлении Берлина и Парижа по итогам телефонной беседы “нормандской четверки”.

Пенсионер «лечился» от астмы марихуаной
2017-07-25 09:00:00
0
| Криминал

В Кальмиусском районе полиция Мариуполя «накрыла» плантацию марихуаны. В теплице пенсионер выращивал коноплю, утверждая, что это лекарство от астмы.

Визит к стоматологу закончился смертью 2-летнего мальчика
2017-07-24 12:00:00
0
| Происшествия

В Мариуполе прокуратура устанавливает обстоятельства смерти малыша в одной из частных клиник. Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Донецкой области.

Жуткий теракт в Кабуле: взрыв автомобиля убил больше 20 человек
2017-07-24 11:00:00
0
| Происшествия

Смертник на автомобиле подорвался в одном из районов Кабула в понедельник утром. Взрыв прогремел неподалеку от дома второго замглавы исполнительной власти Афганистана Мохаммада Мохакика.

THE HARDKISS представили чувственный клип "Журавлі"
2017-07-24 10:30:00
0
| Шоу-Biz

Известная украинская группа The Hardkiss представила новую песню и клип под названием «Журавлі». Композиция трогает до глубины души, а шикарный вокал Юлии Саниной никого не сможет оставить равнодушным.

Британские ученые обнаружили корабль с золотом нацистов на сумму 100 млн фунтов
2017-07-23 17:30:00
0
| Невероятное

Группа британских кладоискателей обнаружила затонувший корабль с контейнером, в котором может находиться четыре тонны золота, принадлежавшего нацистской Германии.