27 июня 2017, 8:30

Російські Mail.ru, Яндекс, ВКонтакте й Однокласники потрапили в санкційний список РНБО

2017-05-16 12:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня, зазначений  "Mail.ru", "Яндекс", "ВКонтакте" і "Однокласники".

Стосовно "Яндекса" на три роки введені такі санкції: блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинка виконання економічних і фінансових зобов'язань, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування. Йдеться як про російський "Яндекс", так і "Яндекс.Україна".

Аналогічні санкції терміном на три роки введені щодо "ВКонтакте" і "Однокласників".

"Вид обмежувального заходу: заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" (www.mail.ru) і соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" (www.vk.com) і "Однокласники" (www.ok.ru)", ​​- йдеться в повідомленні.

Крім того, в «чорному списку» опинилася низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, "Первый канал".

Також під санкції терміном на три роки потрапила компанія "Лабораторія Касперського" і її київське відділення, і компанія "Доктор Веб" на такий же термін

Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Як повідомлялося, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Указ набуває чинності в день опублікування.

Згідно з розпорядженням уряду №288 від 26 квітня, Кабмін схвалив і вніс на розгляд РНБО пропозицію про продовження терміну застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) у зв'язку з триваючою збройною агресією Росії проти України, сприянню і фінансуванню нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності країни, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальним і потенційним загрозам національним інтересам, національній безпеці та суверенітету України.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Порошенко обсудил с министром торговли США возможность инвестиционной деятельности в Украине
2017-06-21 09:00:00
0
| Политика

В среду, 21 июня, президент Украины Петр Порошенко встретился с министром торговли США Уилбуром Россом. Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

"Укрзализныця" планирует выпустить корпоративные облигации на 2 млрд гривен
2017-06-20 09:30:00
0
| Экономика

"Укрзализныця" намерена осуществить в 2017 г. выпуск корпоративных облигаций общим объемом 2 млрд грн. Об этом сообщила пресс-служба "Укрзализныци".

Порошенко заявил о "мощном" визите в США
2017-06-20 09:15:00
0
|

Президент Украины Петр Порошенко в рамках рабочего визита в Вашингтон проведет ряд важных встреч с руководством США. Об этом он рассказал во время общения с украинской громадой.

Американский студент умер спустя неделю после освобождения из КНДР
2017-06-20 09:00:00
0
| Происшествия

Американский студент Отто Вармбиер, который 17 месяцев был в заключении в Северной Корее и был возвращен домой в состоянии комы около недели назад, умер в больнице в городе Цинциннати, штат Огайо, передает Reuters.

Порошенко одобрил отмену "закона Савченко"
2017-06-18 09:02:00
0
| Политика

Президент Петр Порошенко подписал закон "О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины о правилах сложения наказаний и зачисления срока предварительного заключения".

На "Азовстали" констатируют полное обеспечение металлоломом за счет экспортной пошлины
2017-06-16 09:10:00
0
| Экономика

Хотим отметить, что год назад вывозить металлолом из Украины стало дороже – выросла пошлина на экспорт – с 10 до 30 евро за тонну. На бюджете это сразу отразилось – сборы увеличились почти в два раза. А еще больше сырья стало оставаться в стране.