29 января 2020, 22:34

Пенсію на пошті отримують без оформлення картта відкриття рахунків

2019-07-10 09:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Все більшого попиту у сучасних умовах набирають безготівковіплатежі, розрахунки карткою в магазинах, сплата комунальних послуг онлайн; почастішалий випадки переведення пенсії на карткові рахунки. Проте для пенсіонерів цейпроцес частіше викликає більше складнощів, ніж зручностей.


Чи обов’язково пенсіонеру переходити на банківськеобслуговування, чи можна продовжити отримувати пенсію на пошті, - коментує директор  Донецької дирекції Акціонерного товариства«Укрпошта»  Пушкін Олексій Олексійович.


На сьогоднішній день майже40% пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту (близько 4,1млн), на Донеччиніїх– двісті тисяч. Не дивно, що останнім часом почастішали звернення із проханнямпрокоментувати, чи можна продовжувати отримувати пенсію на пошті, не переходячина картки. Адже безумовні плюси банківського обслуговування для людей похилоговіку (особливо тих, хто проживає у сільській місцевості) перетворюються навеликі проблеми. Необхідність не тільки оформити власне картку, а й періодичнопроходити обов’язкову ідентифікацію у банку;складнощі із доступністю добанкоматів (непоодинокі випадки, коли в селі банкомати в принципі відсутні інавряд чи скоро з’являться); неможливість самостійно зняти кошти в будь-якиймомент для оплати актуальних потреб; потреба раз на місяць їхати до найближчогобанкомату (добре, якщо в межах одного населеного пункту, часто – в інший) абопросити зняти кошти родичів чи знайомих, - це неповний перелік проблем, з якимистикаються пенсіонери.


Зважаючи на те, щопоштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоношіобслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших),можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-якийбанк. Банківська мережа останніми роками невпинно скорочувалась, лише заостанній рік банківських відділень стало майже на тисячу менше, а всябанківська система скоротилась до 8,5 тис. офісів. Натомість Укрпошта збереглаунікальну мережу з понад 11-ма тис. відділень.


І головне: похилийвік, наявність захворювань (чи інвалідності) часто роблять процес отриманняпенсії надзвичайно складним навіть поза межам власного дому, а послугилистоноші –не просто зручними й корисними, а й вкрай необхідними. Аджелистоноша не тільки принесе кошти додому, передасть пенсію «з рук в руки», а йприйме оплату за комунальні послуги, щоб не виникало заборгованості, можепродати за соціальними цінами товари першої необхідності…


Крім того, нещодавноУкрпошта започаткувала т.зв. бонусний пакет саме для пенсіонерів, за яким увідділенні зв’язку можна отримати 20% знижку на передплату трьох тематичнихвидань для пенсіонерів (діє по всій країна).


Тож, якщо єнеобхідність або просто бажання отримувати пенсію (чи соціальну допомогу, якіми теж виплачуємо) в Укрпошті,необхідно зробити наступне:


- особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населенняза місцем проживання із заявою про призначення пенсії та відповіднимидокументами.


У заяві необхіднозазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту».


Якщо пенсіонер вжеотримує пенсію у банку, проте хоче отримувати її через Укрпошту, він також можезвернутись із відповідною заявою до територіального управління того державногооргану, в якому вона була оформлена, і подати заяву про припиненняперерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцемфактичного проживання.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Штормовой ветер, метели и снег до 30 см: синоптики предупредили о резкой смене погоды
2020-01-29 08:42:00
0
|

Из-за погоды будет нарушение движения транспорта на отдельных участках дорог и улиц

Украинский моряк пропал с борта судна посреди Атлантики
2020-01-29 08:23:00
0
| Происшествия

Евгений Масленников работает коком на судне Green Italia, которое ходит под флагом Багамских островов

Смертельный коронавирус: Украина прекратит авиасообщение с Китаем
2020-01-29 08:02:00
0
|

Украина с 3 февраля временно прекращает прямое авиасообщение с Китаем

Кабмин обновил формулу цены на газ для населения: Что изменится
2020-01-29 07:44:00
0
|

Правительство привязал стоимость газа для населения до цены на нидерландском хабе TTF. В Минэнерго говорят, что это снизит тарифы

Наводнение в Бразилии унесло жизни порядка 52 человек, многие получили ранения
2020-01-29 07:24:00
0
| Происшествия

По словам спасателей, в Бразилии более 30 тыс. человек были эвакуированы из своих домов

Мощное землетрясение в Карибском море докатилось до Майами
2020-01-29 07:11:00
0
| Происшествия

Жители американского Майами ощутили толчки от мощного землетрясения магнитудой 7,7, произошедшего в Карибском море.

Мишель Обама получила премию "Грэмми-2020" за автобиографию
2020-01-28 09:06:00
0
| Шоу-Biz

Одна из самых любимых первых леди всех времен — Мишель Обама — сегодня принимает поздравления от поклонников по всему миру. Она стала лауреатом премии "Грэмми-2020".

В 2020 году украинцев ждут изменения в оформлении документов
2020-01-28 08:45:00
0
|

Изменения коснутся сразу несколько сфер

В школах восьми украинских областей объявили карантин из-за гриппа и ОРВИ
2020-01-28 08:32:00
0
| Здоровье

Школы восьми украинских областей закрыли на карантин из-за вспышки заболеваний гриппом и острых респираторных вирусных инфекций (ОРВИ). Об этом сообщает "РБК-Украина".