12 ноября 2019, 0:21

Пенсію на пошті отримують без оформлення картта відкриття рахунків

2019-07-10 09:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Все більшого попиту у сучасних умовах набирають безготівковіплатежі, розрахунки карткою в магазинах, сплата комунальних послуг онлайн; почастішалий випадки переведення пенсії на карткові рахунки. Проте для пенсіонерів цейпроцес частіше викликає більше складнощів, ніж зручностей.


Чи обов’язково пенсіонеру переходити на банківськеобслуговування, чи можна продовжити отримувати пенсію на пошті, - коментує директор  Донецької дирекції Акціонерного товариства«Укрпошта»  Пушкін Олексій Олексійович.


На сьогоднішній день майже40% пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту (близько 4,1млн), на Донеччиніїх– двісті тисяч. Не дивно, що останнім часом почастішали звернення із проханнямпрокоментувати, чи можна продовжувати отримувати пенсію на пошті, не переходячина картки. Адже безумовні плюси банківського обслуговування для людей похилоговіку (особливо тих, хто проживає у сільській місцевості) перетворюються навеликі проблеми. Необхідність не тільки оформити власне картку, а й періодичнопроходити обов’язкову ідентифікацію у банку;складнощі із доступністю добанкоматів (непоодинокі випадки, коли в селі банкомати в принципі відсутні інавряд чи скоро з’являться); неможливість самостійно зняти кошти в будь-якиймомент для оплати актуальних потреб; потреба раз на місяць їхати до найближчогобанкомату (добре, якщо в межах одного населеного пункту, часто – в інший) абопросити зняти кошти родичів чи знайомих, - це неповний перелік проблем, з якимистикаються пенсіонери.


Зважаючи на те, щопоштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоношіобслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших),можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-якийбанк. Банківська мережа останніми роками невпинно скорочувалась, лише заостанній рік банківських відділень стало майже на тисячу менше, а всябанківська система скоротилась до 8,5 тис. офісів. Натомість Укрпошта збереглаунікальну мережу з понад 11-ма тис. відділень.


І головне: похилийвік, наявність захворювань (чи інвалідності) часто роблять процес отриманняпенсії надзвичайно складним навіть поза межам власного дому, а послугилистоноші –не просто зручними й корисними, а й вкрай необхідними. Аджелистоноша не тільки принесе кошти додому, передасть пенсію «з рук в руки», а йприйме оплату за комунальні послуги, щоб не виникало заборгованості, можепродати за соціальними цінами товари першої необхідності…


Крім того, нещодавноУкрпошта започаткувала т.зв. бонусний пакет саме для пенсіонерів, за яким увідділенні зв’язку можна отримати 20% знижку на передплату трьох тематичнихвидань для пенсіонерів (діє по всій країна).


Тож, якщо єнеобхідність або просто бажання отримувати пенсію (чи соціальну допомогу, якіми теж виплачуємо) в Укрпошті,необхідно зробити наступне:


- особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населенняза місцем проживання із заявою про призначення пенсії та відповіднимидокументами.


У заяві необхіднозазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту».


Якщо пенсіонер вжеотримує пенсію у банку, проте хоче отримувати її через Укрпошту, він також можезвернутись із відповідною заявою до територіального управління того державногооргану, в якому вона була оформлена, і подати заяву про припиненняперерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцемфактичного проживання.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Forbes объявил богатую актрису 2019
2019-11-11 09:23:00
0
| Шоу-Biz

Журнал Forbes традиционно в конце года подводит итоги и подсчитывает стать звезд

Президент Боливии подал в отставку после трех недель протестов
2019-11-11 09:06:00
0
| Политика

В Боливии 20 октября прошли президентские и парламентские выборы.

В Иране нашли огромное месторождение нефти
2019-11-11 08:49:00
0
|

Запасы нефти оцениваются в 50 млрд баррелей.

Инцидент в Египте: загорелся самолет из Украины
2019-11-11 08:33:00
0
|

Самолет загорелся при посадке в аэропорту египетского курортного города Шарм-эль-Шейх

Выборы в Испании: Санчес побеждает, но формирование правительства осложняется
2019-11-11 08:10:00
0
| Политика

Досрочные выборы в Испании, были призваны разблокировать испанский политику, похоже, не помогут партиям выйти из тупика.

В Гонконге полиция открыла огонь для разгона демонстрантов
2019-11-11 07:47:00
0
| Происшествия

Правоохранители, стремясь установить контроль на улицах города, также применили слезоточивый газ

Трамп настаивает, что его разговор с Зеленским был "совершенным"
2019-11-11 07:22:00
0
| Политика

Трамп резко высказался о разговоре с Зеленским

От курения вейпа умерло 38 человек в США и 2 человека в Великобритании
2019-11-08 09:32:00
0
| Здоровье

В США зафиксировано 1888 случаев заболеваний легких, связанных с курением вейпа. По состоянию на 4 ноября люди погибли в 24 штатах США, их возраст составлял от 17 до 75 лет.

Даша Астафьева подчеркнула пышную грудь сексуальным корсетом: горячие фото
2019-11-08 09:12:00
0
| Шоу-Biz

Украинская исполнительница и модель Даша Астафьева стала звездой новой эротической фотосессии, где показала свои соблазнительные формы.

В США проверяют замораживание Трампом помощи Украине
2019-11-08 08:48:00
0
|

Непартийный регулятор Конгресса США сообщил, что рассматривает решение администрации Дональда Трампа этим летом задержать сотни миллионов долларов военной помощи для Украины, чтобы определить, нарушили чиновники закон об ассигнованиях, не уведомив об этом Конгресс.