03 июня 2020, 15:45

Пенсію на пошті отримують без оформлення картта відкриття рахунків

2019-07-10 09:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Все більшого попиту у сучасних умовах набирають безготівковіплатежі, розрахунки карткою в магазинах, сплата комунальних послуг онлайн; почастішалий випадки переведення пенсії на карткові рахунки. Проте для пенсіонерів цейпроцес частіше викликає більше складнощів, ніж зручностей.


Чи обов’язково пенсіонеру переходити на банківськеобслуговування, чи можна продовжити отримувати пенсію на пошті, - коментує директор  Донецької дирекції Акціонерного товариства«Укрпошта»  Пушкін Олексій Олексійович.


На сьогоднішній день майже40% пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту (близько 4,1млн), на Донеччиніїх– двісті тисяч. Не дивно, що останнім часом почастішали звернення із проханнямпрокоментувати, чи можна продовжувати отримувати пенсію на пошті, не переходячина картки. Адже безумовні плюси банківського обслуговування для людей похилоговіку (особливо тих, хто проживає у сільській місцевості) перетворюються навеликі проблеми. Необхідність не тільки оформити власне картку, а й періодичнопроходити обов’язкову ідентифікацію у банку;складнощі із доступністю добанкоматів (непоодинокі випадки, коли в селі банкомати в принципі відсутні інавряд чи скоро з’являться); неможливість самостійно зняти кошти в будь-якиймомент для оплати актуальних потреб; потреба раз на місяць їхати до найближчогобанкомату (добре, якщо в межах одного населеного пункту, часто – в інший) абопросити зняти кошти родичів чи знайомих, - це неповний перелік проблем, з якимистикаються пенсіонери.


Зважаючи на те, щопоштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоношіобслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших),можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-якийбанк. Банківська мережа останніми роками невпинно скорочувалась, лише заостанній рік банківських відділень стало майже на тисячу менше, а всябанківська система скоротилась до 8,5 тис. офісів. Натомість Укрпошта збереглаунікальну мережу з понад 11-ма тис. відділень.


І головне: похилийвік, наявність захворювань (чи інвалідності) часто роблять процес отриманняпенсії надзвичайно складним навіть поза межам власного дому, а послугилистоноші –не просто зручними й корисними, а й вкрай необхідними. Аджелистоноша не тільки принесе кошти додому, передасть пенсію «з рук в руки», а йприйме оплату за комунальні послуги, щоб не виникало заборгованості, можепродати за соціальними цінами товари першої необхідності…


Крім того, нещодавноУкрпошта започаткувала т.зв. бонусний пакет саме для пенсіонерів, за яким увідділенні зв’язку можна отримати 20% знижку на передплату трьох тематичнихвидань для пенсіонерів (діє по всій країна).


Тож, якщо єнеобхідність або просто бажання отримувати пенсію (чи соціальну допомогу, якіми теж виплачуємо) в Укрпошті,необхідно зробити наступне:


- особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населенняза місцем проживання із заявою про призначення пенсії та відповіднимидокументами.


У заяві необхіднозазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту».


Якщо пенсіонер вжеотримує пенсію у банку, проте хоче отримувати її через Укрпошту, він також можезвернутись із відповідною заявою до територіального управління того державногооргану, в якому вона була оформлена, і подати заяву про припиненняперерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцемфактичного проживання.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

По всему миру разрабатывают 133 потенциальных вакцины против COVID-19, – ВОЗ
2020-06-03 09:05:00
0
|

В связи с пандемией COVID-19 страны со всех уголков мира соревнуются за первенство в разработке вакцины против коронавируса

Коронавирус в Украине: количество новых случаев резко возросло после двухдневного снижения
2020-06-03 08:43:00
0
| Карантин

За минувшие сутки коронавирус в Украине обнаружили у 483 человек, зафиксировано 8 летальных случаев, 362 пациента выздоровели.

Трамп поблагодарил сам себя за порядок в Вашингтоне во время массовых протестов
2020-06-03 08:28:00
0
|

В понедельник в Вашингтоне ввели комендантский час и привлекли бойцов Национальной гвардии США.

В Париже 20 тысяч человек вышли на акцию протеста против полицейского насилия
2020-06-03 08:14:00
0
|

В нескольких городах Франции прошли массовые акции против полицейского насилия. Причиной протестов стали новые отчеты о причинах смерти темнокожего молодого человека Адама Траоре в 2016 году.

Ракета Falcon 9 вернулась в SpaceX
2020-06-03 07:57:00
0
|

Falcon 9 приземлился на плавучую платформу в Атлантическом океане

Ермак в Германии назвал условия для следующего саммита "нормандской четверки"
2020-06-03 07:41:00
0
|

Обмен пленными и прекращение обстрелов на Донбассе являются частью процесса мирного урегулирования на Донбассе

Прыжок в будущее. Как карантин ускорил глобальный переход в цифровую реальность
2020-06-02 09:24:00
0
|

Работа и учеба в Zoom, онлайн-торговля, а также полное изменение подхода к использованию технологий, — все это стало ключевыми атрибутами карантина по всему миру в начале 2020-го

Украина и Польша намерены заключить сделку о сезонных работниках
2020-06-02 09:01:00
0
|

Стороны будут согласовывать вопросы упрощения процедур получения рабочих виз

Украина в ООН: судьба почти 5 тыс. детей-сирот в Крыму остается неизвестной
2020-06-02 08:42:00
0
|

Россию призвали взять ответственность

Первый в Украине стартап получил кредит под "5-7-9%"
2020-06-02 08:26:00
0
|

Кредит получило экопредприятие