20 сентября 2019, 14:55

Пенсію на пошті отримують без оформлення картта відкриття рахунків

2019-07-10 09:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Все більшого попиту у сучасних умовах набирають безготівковіплатежі, розрахунки карткою в магазинах, сплата комунальних послуг онлайн; почастішалий випадки переведення пенсії на карткові рахунки. Проте для пенсіонерів цейпроцес частіше викликає більше складнощів, ніж зручностей.


Чи обов’язково пенсіонеру переходити на банківськеобслуговування, чи можна продовжити отримувати пенсію на пошті, - коментує директор  Донецької дирекції Акціонерного товариства«Укрпошта»  Пушкін Олексій Олексійович.


На сьогоднішній день майже40% пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту (близько 4,1млн), на Донеччиніїх– двісті тисяч. Не дивно, що останнім часом почастішали звернення із проханнямпрокоментувати, чи можна продовжувати отримувати пенсію на пошті, не переходячина картки. Адже безумовні плюси банківського обслуговування для людей похилоговіку (особливо тих, хто проживає у сільській місцевості) перетворюються навеликі проблеми. Необхідність не тільки оформити власне картку, а й періодичнопроходити обов’язкову ідентифікацію у банку;складнощі із доступністю добанкоматів (непоодинокі випадки, коли в селі банкомати в принципі відсутні інавряд чи скоро з’являться); неможливість самостійно зняти кошти в будь-якиймомент для оплати актуальних потреб; потреба раз на місяць їхати до найближчогобанкомату (добре, якщо в межах одного населеного пункту, часто – в інший) абопросити зняти кошти родичів чи знайомих, - це неповний перелік проблем, з якимистикаються пенсіонери.


Зважаючи на те, щопоштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоношіобслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших),можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-якийбанк. Банківська мережа останніми роками невпинно скорочувалась, лише заостанній рік банківських відділень стало майже на тисячу менше, а всябанківська система скоротилась до 8,5 тис. офісів. Натомість Укрпошта збереглаунікальну мережу з понад 11-ма тис. відділень.


І головне: похилийвік, наявність захворювань (чи інвалідності) часто роблять процес отриманняпенсії надзвичайно складним навіть поза межам власного дому, а послугилистоноші –не просто зручними й корисними, а й вкрай необхідними. Аджелистоноша не тільки принесе кошти додому, передасть пенсію «з рук в руки», а йприйме оплату за комунальні послуги, щоб не виникало заборгованості, можепродати за соціальними цінами товари першої необхідності…


Крім того, нещодавноУкрпошта започаткувала т.зв. бонусний пакет саме для пенсіонерів, за яким увідділенні зв’язку можна отримати 20% знижку на передплату трьох тематичнихвидань для пенсіонерів (діє по всій країна).


Тож, якщо єнеобхідність або просто бажання отримувати пенсію (чи соціальну допомогу, якіми теж виплачуємо) в Укрпошті,необхідно зробити наступне:


- особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населенняза місцем проживання із заявою про призначення пенсії та відповіднимидокументами.


У заяві необхіднозазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту».


Якщо пенсіонер вжеотримує пенсію у банку, проте хоче отримувати її через Укрпошту, він також можезвернутись із відповідною заявою до територіального управління того державногооргану, в якому вона була оформлена, і подати заяву про припиненняперерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцемфактичного проживання.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Елизавета II креативно ответила на письмо девочки, которая потеряла игрушку во дворце королевы
2019-09-20 09:35:00
0
|

Ее Величество не просто ответила на письмо, а креативно подошла к выполнению просьбы 5-летней туристки.

Неизвестный стрелок открыл огонь на улице Вашингтона, есть погибший, 6 человек ранены
2019-09-20 09:12:00
0
| Происшествия

В результате стрельбы на улице в Вашингтоне погиб один человек.

РФ и Китай ветировали резолюцию ООН по Сирии, США - возмущены
2019-09-20 08:33:00
0
|

Россия и Китай наложили вето на резолюцию ООН по Сирии, которая должна была создать условия для прекращения огня. В ответ постоянная представительница США при ООН Келли Крафт раскритиковала такую позицию.

Всемирный марш за климат начался на тихоокеанских островах и в Австралии
2019-09-20 08:03:00
0
| Общество

Всемирный марш за климат начался в Тихом океане Вануату и Соломоновых островах, а также в Австралии.

Представительница Украины завоевала медаль ЧМ по борьбе
2019-09-20 07:43:00
0
| Спорт

В столице Казахстана борьбу за медали чемпионата мира по борьбе начали женщины, сообщает УНН со ссылкой на Ассоциацию борьбы Украины.

Саудовская Аравия начала военную операцию в Йемене после атаки дронов
2019-09-20 07:21:00
0
|

Арабский коалиция во главе с Саудовской Аравией с 2015 года ведет борьбу с йеменскими повстанцами-хусит.

Председатель Еврокомиссии считает возможным избежать Brexit без соглашения
2019-09-20 07:05:00
0
|

Выход Великобритании из ЕС запланирован на 31 октября

В Украине состоялась премьера фильма "Гостайна" с Кирой Найтли
2019-09-19 09:32:00
0
|

В Голливуде готовят немало сюрпризов для киноманов. В частности, увлекательная кинолента "Гостайна" (Official Secrets), которая уже 19 сентября появилась во всех отечественных кинотеатрах.

Сенцов признался, что весь год готовился ко второй голодовке
2019-09-19 09:08:00
0
| Общество

Бывший политзаключенный Олег Сенцов планировал устроить вторую голодовку, если бы после прихода к власти Владимира Зеленского ничего не изменилось.

Лига чемпионов: "Манчестер Сити" не оставил шансов "Шахтеру"
2019-09-19 08:45:00
0
| Спорт

Донецкий "Шахтер" в первом матче группового этапа футбольного турнира Лиги чемпионов разгромно уступил "Манчестер Сити" (0: 3).