07 апреля 2020, 16:26

Пенсію на пошті отримують без оформлення картта відкриття рахунків

2019-07-10 09:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Все більшого попиту у сучасних умовах набирають безготівковіплатежі, розрахунки карткою в магазинах, сплата комунальних послуг онлайн; почастішалий випадки переведення пенсії на карткові рахунки. Проте для пенсіонерів цейпроцес частіше викликає більше складнощів, ніж зручностей.


Чи обов’язково пенсіонеру переходити на банківськеобслуговування, чи можна продовжити отримувати пенсію на пошті, - коментує директор  Донецької дирекції Акціонерного товариства«Укрпошта»  Пушкін Олексій Олексійович.


На сьогоднішній день майже40% пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту (близько 4,1млн), на Донеччиніїх– двісті тисяч. Не дивно, що останнім часом почастішали звернення із проханнямпрокоментувати, чи можна продовжувати отримувати пенсію на пошті, не переходячина картки. Адже безумовні плюси банківського обслуговування для людей похилоговіку (особливо тих, хто проживає у сільській місцевості) перетворюються навеликі проблеми. Необхідність не тільки оформити власне картку, а й періодичнопроходити обов’язкову ідентифікацію у банку;складнощі із доступністю добанкоматів (непоодинокі випадки, коли в селі банкомати в принципі відсутні інавряд чи скоро з’являться); неможливість самостійно зняти кошти в будь-якиймомент для оплати актуальних потреб; потреба раз на місяць їхати до найближчогобанкомату (добре, якщо в межах одного населеного пункту, часто – в інший) абопросити зняти кошти родичів чи знайомих, - це неповний перелік проблем, з якимистикаються пенсіонери.


Зважаючи на те, щопоштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоношіобслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших),можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-якийбанк. Банківська мережа останніми роками невпинно скорочувалась, лише заостанній рік банківських відділень стало майже на тисячу менше, а всябанківська система скоротилась до 8,5 тис. офісів. Натомість Укрпошта збереглаунікальну мережу з понад 11-ма тис. відділень.


І головне: похилийвік, наявність захворювань (чи інвалідності) часто роблять процес отриманняпенсії надзвичайно складним навіть поза межам власного дому, а послугилистоноші –не просто зручними й корисними, а й вкрай необхідними. Аджелистоноша не тільки принесе кошти додому, передасть пенсію «з рук в руки», а йприйме оплату за комунальні послуги, щоб не виникало заборгованості, можепродати за соціальними цінами товари першої необхідності…


Крім того, нещодавноУкрпошта започаткувала т.зв. бонусний пакет саме для пенсіонерів, за яким увідділенні зв’язку можна отримати 20% знижку на передплату трьох тематичнихвидань для пенсіонерів (діє по всій країна).


Тож, якщо єнеобхідність або просто бажання отримувати пенсію (чи соціальну допомогу, якіми теж виплачуємо) в Укрпошті,необхідно зробити наступне:


- особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населенняза місцем проживання із заявою про призначення пенсії та відповіднимидокументами.


У заяві необхіднозазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту».


Якщо пенсіонер вжеотримує пенсію у банку, проте хоче отримувати її через Укрпошту, він також можезвернутись із відповідною заявою до територіального управління того державногооргану, в якому вона була оформлена, і подати заяву про припиненняперерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцемфактичного проживання.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Как выжить на карантине и не обанкротиться: пять финансовых советов
2020-04-07 08:57:00
0
|

Не влазьте в долги, ведь отдавать их потом будет еще сложнее

На Пасху богослужения будут транслировать по ТВ в прямом эфире
2020-04-07 08:42:00
0
|

Карантин внес свои изменения

В МОЗ решили обнародовать данные по заболеваемости COVID-19 в Украине раз в день
2020-04-07 08:26:00
0
|

МОЗ больше не будет дважды в день обнародовать информацию о ситуации в Украине с коронавирусом

Дания за неделю начнет ослаблять карантин - премьер
2020-04-07 07:47:00
0
|

С 15 апреля в Дании начнется "постепенное и контролируемое" отмена ограничительных мер, введенных из-за пандемии нового коронавируса.

Внеочередное заседание Верховной Рады: Разумков назвал предполагаемые даты
2020-04-07 07:35:00
0
|

По словам спикера парламента, заседание состоится ближе к концу недели

Премьер-министр Великобритании госпитализирован с коронавирусом
2020-04-06 09:02:00
0
|

Через десять дней после того, как анализ на коронавирус показал положительный результат, главе британского правительства потребовалась госпитализация, поскольку за все это время симптомы коронавируса так и не исчезли.

Заработала горячая линия по вопросам карантина
2020-04-06 08:48:00
0
|

На горячую линию украинцы могут обращаться, если есть вопросы по поводу карантина, помощи пожилым людям и так далее.

Сегодня стартует Всеукраинская школа онлайн: когда и где будут показывать уроки
2020-04-06 08:34:00
0
|

Уроки будут проходить с понедельника по пятницу, до конца карантина