17 июля 2019, 3:40

Пенсію на пошті отримують без оформлення картта відкриття рахунків

2019-07-10 09:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Все більшого попиту у сучасних умовах набирають безготівковіплатежі, розрахунки карткою в магазинах, сплата комунальних послуг онлайн; почастішалий випадки переведення пенсії на карткові рахунки. Проте для пенсіонерів цейпроцес частіше викликає більше складнощів, ніж зручностей.


Чи обов’язково пенсіонеру переходити на банківськеобслуговування, чи можна продовжити отримувати пенсію на пошті, - коментує директор  Донецької дирекції Акціонерного товариства«Укрпошта»  Пушкін Олексій Олексійович.


На сьогоднішній день майже40% пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту (близько 4,1млн), на Донеччиніїх– двісті тисяч. Не дивно, що останнім часом почастішали звернення із проханнямпрокоментувати, чи можна продовжувати отримувати пенсію на пошті, не переходячина картки. Адже безумовні плюси банківського обслуговування для людей похилоговіку (особливо тих, хто проживає у сільській місцевості) перетворюються навеликі проблеми. Необхідність не тільки оформити власне картку, а й періодичнопроходити обов’язкову ідентифікацію у банку;складнощі із доступністю добанкоматів (непоодинокі випадки, коли в селі банкомати в принципі відсутні інавряд чи скоро з’являться); неможливість самостійно зняти кошти в будь-якиймомент для оплати актуальних потреб; потреба раз на місяць їхати до найближчогобанкомату (добре, якщо в межах одного населеного пункту, часто – в інший) абопросити зняти кошти родичів чи знайомих, - це неповний перелік проблем, з якимистикаються пенсіонери.


Зважаючи на те, щопоштові відділення знаходяться майже у кожному населеному пункті, а листоношіобслуговують мешканців усіх без виключення сіл, селищ, хуторів (навіть найвіддаленіших),можливості пошти доставити та виплатити пенсію на порядок вищі за будь-якийбанк. Банківська мережа останніми роками невпинно скорочувалась, лише заостанній рік банківських відділень стало майже на тисячу менше, а всябанківська система скоротилась до 8,5 тис. офісів. Натомість Укрпошта збереглаунікальну мережу з понад 11-ма тис. відділень.


І головне: похилийвік, наявність захворювань (чи інвалідності) часто роблять процес отриманняпенсії надзвичайно складним навіть поза межам власного дому, а послугилистоноші –не просто зручними й корисними, а й вкрай необхідними. Аджелистоноша не тільки принесе кошти додому, передасть пенсію «з рук в руки», а йприйме оплату за комунальні послуги, щоб не виникало заборгованості, можепродати за соціальними цінами товари першої необхідності…


Крім того, нещодавноУкрпошта започаткувала т.зв. бонусний пакет саме для пенсіонерів, за яким увідділенні зв’язку можна отримати 20% знижку на передплату трьох тематичнихвидань для пенсіонерів (діє по всій країна).


Тож, якщо єнеобхідність або просто бажання отримувати пенсію (чи соціальну допомогу, якіми теж виплачуємо) в Укрпошті,необхідно зробити наступне:


- особисто звернутисьдо управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населенняза місцем проживання із заявою про призначення пенсії та відповіднимидокументами.


У заяві необхіднозазначити: «виплату пенсії (соціальної допомоги) прошу проводити через пошту».


Якщо пенсіонер вжеотримує пенсію у банку, проте хоче отримувати її через Укрпошту, він також можезвернутись із відповідною заявою до територіального управління того державногооргану, в якому вона була оформлена, і подати заяву про припиненняперерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцемфактичного проживання.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

В Конго зафиксировали Эболу в городе с населением более 2 млн человек
2019-07-16 09:35:00
0
|

Медики официально подтвердили первый случай заболевания Эбола в городе миллионнике Демократической Республики Конго.

Елена Зеленская встретилась с послом Франции: эффектные фото
2019-07-16 09:17:00
0
| Мода и стиль

После инаугурации Владимира Зеленского его жена Елена активно начала выполнять обязанности первой леди. Она уже успела сопровождать президента в международных поездках, а на днях сама встретилась с послом Франции в Украине.

Спорный закон об украинском языке вступил в силу
2019-07-16 08:54:00
0
|

Закон об обеспечении функционировании украинского языка как государственного, который был опубликован в официальной газете Верховной Рады "Голос України" 16 мая, вступил в силу.

ЕС "обновил" санкции против КНДР
2019-07-16 08:37:00
0
|

Евросоюз 15 июля продлил санкции против Северной Кореи, которые включают запрет на путешествия и замораживания активов

Украина продолжила эмбарго на российские товары
2019-07-16 08:12:00
0
|

Кабинет министров Украины продлил запрет на ввоз российских товаров в Украину до 31 декабря 2020 года.

В Донецкой области все больше автолюбителей выбирают экологически чистый вид транспорта
2019-07-16 07:51:00
0
|

Современный мир требует от человечества рационального подхода, поэтому электрокары - это те авто, которые способны сэкономить деньги владельцу, дарить ему комфорт и удобство, а главное - не загрязнять природу вредными выбросами.

Эрдоган хочет производить С-400 вместе с Россией
2019-07-16 07:23:00
0
|

В планы турецкого президента входит уже не просто перевооружение ПВО Турции на российские СРЗС, но полноценное военно-техническое сотрудничество с Москвой.

Зеленский планирует сменить послов в 12 странах
2019-07-16 07:06:00
0
|

Президент Украины Владимир Зеленский принял решение о замене послов Украины в 12 странах мира, включая Соединенные Штаты Америки (США).

В коротких шортах и на каблуках: Тина Кароль засветила упругие ягодицы
2019-07-15 10:03:00
0
| Шоу-Biz

Украинская 34-летняя певица Тина Кароль продолжает поражать поклонников в социальных сетях новыми пикантными снимками с горячей фотосессии.

В Британии заключенным будут выдавать ключи от камер
2019-07-15 09:43:00
0
|

Это будет возможно, если заключенные будут себя вести хорошо