27 июня 2017, 8:30

Мариупольская объединенная государственная налоговая инспекция информирует

2017-05-05 14:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

За січень-квітень 2017 року платниками Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області до Державного бюджету направлено 552,9 млн.грн. - порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 97,4 млн. грн., до місцевого бюджету спрямовано 929,4 млн.грн., що на 127,4 млн.грн. більше минулорічних надходжень.

В розрізі основних джерел до Державного бюджету Маріупольською ОДПІ забезпечено надходження: податку на додану вартість – 193,5 млн.грн., податку на прибуток підприємств – 63,8 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 241,2 млн.грн., військового збору – 33,1 млн.грн., єдиного соціального внеску – 524,1 млн.грн.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що необхідність ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також на представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності, які зобов'язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно з законодавством.

Неприбуткові організації повинні організовувати та вести бухгалтерський облік та всі операції оформлювати первинними документами. Підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи. Первинним документом вважається документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення.

Зазначена норма визначена Законом України від 16.07.1999 №996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", зі змінами та доповненнями.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що відповідно п.286.1 ст.286 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у сфері будівництва, щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Згідно з п.286.5 ст.286 ПКУ нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст.58 ПКУ.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - юридичної або фізичної особи до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - фізичної особи до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає (вручає) податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.287.5 ст.287 ПКУ).

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Порошенко обсудил с министром торговли США возможность инвестиционной деятельности в Украине
2017-06-21 09:00:00
0
| Политика

В среду, 21 июня, президент Украины Петр Порошенко встретился с министром торговли США Уилбуром Россом. Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

"Укрзализныця" планирует выпустить корпоративные облигации на 2 млрд гривен
2017-06-20 09:30:00
0
| Экономика

"Укрзализныця" намерена осуществить в 2017 г. выпуск корпоративных облигаций общим объемом 2 млрд грн. Об этом сообщила пресс-служба "Укрзализныци".

Порошенко заявил о "мощном" визите в США
2017-06-20 09:15:00
0
|

Президент Украины Петр Порошенко в рамках рабочего визита в Вашингтон проведет ряд важных встреч с руководством США. Об этом он рассказал во время общения с украинской громадой.

Американский студент умер спустя неделю после освобождения из КНДР
2017-06-20 09:00:00
0
| Происшествия

Американский студент Отто Вармбиер, который 17 месяцев был в заключении в Северной Корее и был возвращен домой в состоянии комы около недели назад, умер в больнице в городе Цинциннати, штат Огайо, передает Reuters.

Порошенко одобрил отмену "закона Савченко"
2017-06-18 09:02:00
0
| Политика

Президент Петр Порошенко подписал закон "О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины о правилах сложения наказаний и зачисления срока предварительного заключения".

На "Азовстали" констатируют полное обеспечение металлоломом за счет экспортной пошлины
2017-06-16 09:10:00
0
| Экономика

Хотим отметить, что год назад вывозить металлолом из Украины стало дороже – выросла пошлина на экспорт – с 10 до 30 евро за тонну. На бюджете это сразу отразилось – сборы увеличились почти в два раза. А еще больше сырья стало оставаться в стране.