23 июля 2017, 13:34

Мариупольская объединенная государственная налоговая инспекция информирует

2017-03-31 10:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що 25 березня 2017 року набрав чинності Закон України від 23.02.2017 №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», згідно з яким з 1 січня 2017 року об’єкти спадщини, які успадковуються не тільки членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, але й об’єкти спадщини, що успадковуються членами сім’ї другого ступеня споріднення оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Відповідно до пп.14.1.263 Податкового кодексу членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі, усиновлені. До другого ступеня споріднення відносяться, зокрема, дід, баба, дядько або тітка.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 №9 внесено зміни до форми податкової декларації з плати за землю.

Наказом передбачено відображення в декларації:

- не лише місяця і року, а також і дати державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документу, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;

- площі земельної ділянки не лише в гектарах, а також і в квадратних метрах;

- нормативної грошової оцінки одиниці площі земельної ділянки.

Нагадуємо, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають органу фіскальної служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Платники плати за землю мають право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що з 1 квітня 2017 року змінено порядок надання індивідуальних податкових консультацій Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Звернення платників податків на отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі повинно містити:

- найменування для юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові для фізичної особи, податкову адресу, а також номер засобу зв'язку та адресу електронної пошти, якщо такі наявні;

- код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);

- зазначення, в чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації;

- підпис платника податків;

- дату підписання звернення.

Строк надання індивідуальної податкової консультації становить 25 календарних днів з можливістю продовження такого строку, але не більш ніж на 10 календарних днів з обов’язковим повідомленням про це платника податків.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Киберполиция Украины получила новую спецтехнику и интенсивно готовится к предотвращению новых хакерских атак
2017-07-22 09:30:00
0
| Спецпроекты

Киберполицейские интенсивно готовятся к предотвращению возможных новых хакерских атак против Украины. Об этом заявил глава Департамента киберполиции Сергей Демедюк, сообщает пресс-центр Нацполиции.

Лидер Linkin Park - Честер Беннингтон покончил с собой
2017-07-22 09:00:00
0
| Шоу-Biz

Коронер округа Лос-Анджелес подтвердил в пятницу, что причиной смерти лидера группы Linkin Park Честера Беннингтона стало самоубийство.

Землетрясение в Греции: власти назвали гражданство погибших
2017-07-21 14:00:00
0
| Происшествия

В результате землетрясения в Греции на острове Кос погибли граждане Швеции и Турции, передает греческое издание Protothema со ссылкой на местные власти.

Задержан мужчина, который убил двух девушек и сжег их тела вместе с квартирой
2017-07-21 13:30:00
0
| Происшествия

19 июля спасателям поступила информация о пожаре в Кальмиусском районе в многоэтажке, горела квартира. В результате пожара погибли две девушки 28-ми и 30-ти лет. Как позже выяснилось - подруг задушили, а квартиру подожгли, чтобы скрыть следы преступления.

СМ КОР: что это и как работает?
2017-07-20 10:30:00
0
| Экономика

В Украине заработала система блокировки налоговых накладных с признаками фиктивности. Новый механизм позволяет автоматически анализировать налоговую накладную на наличие рисков. С апреля текущего года эта система работала в тестовом режиме, а в июле перешла на полноценную работу.

В Турции археологи обнаружили смайлик на 4000-летнем кувшине
2017-07-20 09:10:00
0
| Из истории

Во время раскопок в провинции Газиантеп на юге Турции археологи нашли 4000-летний кувшин, на котором нарисован "древнейший смайлик" — стилизованное изображение улыбающегося человеческого лица.

Леонардо Ди Каприо задал новый модный тренд
2017-07-20 09:00:00
0
| Мода и стиль

Американский актер Леонардо Ди Каприо неожиданно задал новый модный тренд после того, как прогулялся по улицам с целлофановым пакетом вместо поясной сумки.