18 ноября 2017, 12:17

Мариупольская объединенная государственная налоговая инспекция информирует

2017-03-31 10:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що 25 березня 2017 року набрав чинності Закон України від 23.02.2017 №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», згідно з яким з 1 січня 2017 року об’єкти спадщини, які успадковуються не тільки членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, але й об’єкти спадщини, що успадковуються членами сім’ї другого ступеня споріднення оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Відповідно до пп.14.1.263 Податкового кодексу членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі, усиновлені. До другого ступеня споріднення відносяться, зокрема, дід, баба, дядько або тітка.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 №9 внесено зміни до форми податкової декларації з плати за землю.

Наказом передбачено відображення в декларації:

- не лише місяця і року, а також і дати державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документу, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;

- площі земельної ділянки не лише в гектарах, а також і в квадратних метрах;

- нормативної грошової оцінки одиниці площі земельної ділянки.

Нагадуємо, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають органу фіскальної служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Платники плати за землю мають право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що з 1 квітня 2017 року змінено порядок надання індивідуальних податкових консультацій Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Звернення платників податків на отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі повинно містити:

- найменування для юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові для фізичної особи, податкову адресу, а також номер засобу зв'язку та адресу електронної пошти, якщо такі наявні;

- код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);

- зазначення, в чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації;

- підпис платника податків;

- дату підписання звернення.

Строк надання індивідуальної податкової консультації становить 25 календарних днів з можливістю продовження такого строку, але не більш ніж на 10 календарних днів з обов’язковим повідомленням про це платника податків.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

В Пентагоне назвали условия для переговоров с КНДР
2017-11-17 10:00:00
0
| Политика

Министр обороны США сообщил, что прекращение ракетно-ядерной программы Северной Кореи откроет путь к диалогу.

В Мариуполе Президент наградил морпехов и морских пограничников
2017-11-17 09:30:00
0
| Общество

Вчера президент Украины наградил бойцов морской пехоты Мариуполя по случаю профессионального праздника государственными наградами .

Silk Link – новая платформа для украино-китайского сотрудничества в аграрной сфере
2017-11-17 09:00:00
0
| Экономика

Китай заинтересован в реализации инвестиционных проектов с Украиной в аграрной, инфраструктурной, энергетической сферах.

День работников радио, телевидения и связи Украины
2017-11-16 10:30:00
0
|

День работников радио, телевидения и связи (укр. «День працівників радіо, телебачення та зв'язку») установлен Указом Президента Украины № 667/94 от 11 ноября 1994 года в поддержку инициативы работников радио, телевидения и телекоммуникационной отрасли Украины.

Кабмин выделил средства на поддержку четырех городов Донбасса
2017-11-16 10:00:00
0
| Экономика

Кабинет министров Украины распределил 17 млн грн субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на осуществление мероприятий по поддержке территорий, подвергшихся негативному влиянию в результате вооруженного конфликта на востоке Украины.

Порошенко и еврокомиссар Хан скоординировали позиции накануне Саммита Восточного партнерства
2017-11-16 09:30:00
0
| Политика

Президент Украины Петр Порошенко и комиссар Европейского Союза по вопросам европейской политики Йоханнес Хан соседства обменялись мнениями относительно подготовки к Саммиту Восточного партнерства, который состоится 24 ноября 2017 года в Брюсселе.

На аукционе в Нью-Йорке продали самую дорогую картину в мире
2017-11-16 09:00:00
0
| Культура

На аукционе Christie's в Нью-Йорке за $ 450,3 млн продали картину Леонардо да Винчи "Спаситель мира".

Джонни Депп снялся в очень провокационном клипе Мэнсона: видео (18+)
2017-11-15 10:30:00
0
| Шоу-Biz

Голливудский киноактер Джонни Депп удивил своих фанатов не на шутку. На этот раз он стал главным героем нового клипа "KILL4ME" Мэрилина Мэнсона.

В Мариуполь из Турции привезли завод по производству асфальтобетона
2017-11-15 10:00:00
0
| Экономика

В Мариуполе турецкая компания ООО «ОНУР Конструкцион Интернешнл», выигравшая тендер на капитальное строительство дорог, построила завод по производству асфальтобетона. Об этом сообщает пресс-служба Мариупольского городского совета.

Переговоры Волкера и Суркова по Донбассу провалились
2017-11-15 09:30:00
0
| Политика

Встреча специального представителя Государственного департамента США по Украине Курта Волкера с помощником президента РФ Владиславом Сурковым показала: в вопросе миротворческой миссии на Донбассе стороны вернулись к состоянию двухмесячной давности. Такое мнение высказал директор информационно-аналитического центра «Перспектива», военный эксперт Павел Рудяков.