26 апреля 2017, 1:18

Мариупольская объединенная государственная налоговая инспекция информирует

2017-03-31 10:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що 25 березня 2017 року набрав чинності Закон України від 23.02.2017 №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», згідно з яким з 1 січня 2017 року об’єкти спадщини, які успадковуються не тільки членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, але й об’єкти спадщини, що успадковуються членами сім’ї другого ступеня споріднення оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Відповідно до пп.14.1.263 Податкового кодексу членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі, усиновлені. До другого ступеня споріднення відносяться, зокрема, дід, баба, дядько або тітка.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2017 №9 внесено зміни до форми податкової декларації з плати за землю.

Наказом передбачено відображення в декларації:

- не лише місяця і року, а також і дати державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документу, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;

- площі земельної ділянки не лише в гектарах, а також і в квадратних метрах;

- нормативної грошової оцінки одиниці площі земельної ділянки.

Нагадуємо, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають органу фіскальної служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Платники плати за землю мають право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що з 1 квітня 2017 року змінено порядок надання індивідуальних податкових консультацій Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Звернення платників податків на отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі повинно містити:

- найменування для юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові для фізичної особи, податкову адресу, а також номер засобу зв'язку та адресу електронної пошти, якщо такі наявні;

- код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);

- зазначення, в чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації;

- підпис платника податків;

- дату підписання звернення.

Строк надання індивідуальної податкової консультації становить 25 календарних днів з можливістю продовження такого строку, але не більш ніж на 10 календарних днів з обов’язковим повідомленням про це платника податків.

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

В США впервые за 17 лет исполнили два смертных приговора в один день
2017-04-25 09:00:00
0
| Происшествия

Власти американского штата Арканзас привели в исполнение смертные приговоры в отношении двух заключенных в один день.

Украина остановила подачу электроэнергии в ЛНР
2017-04-25 08:00:00
0
| Экономика

Национальная энергетическая компания Укрэнерго сообщила в Facebook, что с 25 апреля подача электроэнергии на территорию ОРЛО прекращается.

Тиллерсон: Санкции против РФ будут действовать до полного выполнения минских соглашений и прекращения оккупации Крыма
2017-04-24 09:15:00
0
| Политика

Госсекретарь США Рекс Тиллерсон, во время телефонного разговора с президентом Украины Петром Порошенко заверил, что США поддерживают территориальную целостность Украины и не отменят санкции в отношении России до полного выполнения ею Минских соглашений, а также возврата под контроль Украины Крыма.

В Запорожье охранник больницы убил пациента, пытавшегося уйти домой
2017-04-24 09:00:00
0
| Происшествия

В Запорожье охранник больницы убил пациента, который находился на стационарном лечении, но несколько раз пытался самовольно уйти домой. Об этом говорится в сообщении ГУ НП у Запорожской области.

Приглашаем на книжный марафон "Азовская книга"
2017-04-23 18:00:00
0
| Образование

Центральна бібліотека ім. В.Г. Короленка запрошує всіх маріупольців та гостей міста приєднатися 26 квітня о 14.30 до книжкового марафону "Азовська книга"

ОБСЕ начала расследование подрыва патруля миссии
2017-04-23 09:16:00
0
| Donbass SOS

В организации подчеркнули, что за безопасность наблюдателей ОБСЕ несут ответственность "все стороны".

Ле Пен лидирует на выборах президента Франции
2017-04-23 09:00:00
0
| Политика

После подсчета 50% голосов, во второй тур выборов проходят Марин Ле Пен и Эммануэль Макрон.

NASA показало Землю сквозь кольца Сатурна
2017-04-22 09:10:00
0
| Невероятное

Черно-белые снимки были сделаны зондом Cassini.

В мариупольском ЦПАУ по-прежнему нельзя получить биометрический паспорт
2017-04-22 09:00:00
0
| Политика

Центр предоставления административных услуг в Мариуполе по-прежнему не оформляет и не выдает ID-паспорта.

В центре Парижа в перестрелке погиб полицейский, еще двое ранены
2017-04-21 09:10:00
0
| Происшествия

В районе Елисейских полей в столице Франции стреляли в полицейских. При перестрелке погиб один правоохранитель, еще двое ранены. Нападавший был нейтрализован. Также ранения получила проходившая мимо женщина.