18 октября 2018, 14:14

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

2018-07-18 08:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які почали діяти з 02.07.2018.
Шановні громадяни! Якщо ви збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!
З новими рахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».
ГУ ДФС у Донецькій областіМаріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області: з початку 2018 року до бюджету надійшло 2615,5 мільйонів гривень
Платники Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за перше півріччя 2018 року поповнили бюджет усіх рівнів на 2615,5 млн. гривень податків, що на 290,5 млн. гривень або 12,5 % більше відповідного періоду минулого року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження за січень – червень 2018 року до місцевого бюджету міста зросли на 85,3 млн. гривень, або 5,8 %, та склали понад 1561,9 млн. гривень; до державного бюджету - на 205,2 млн. гривень, або 24,2 % та склали 1053,6 мільйони гривень.У розрізі основних платежів до державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 412,8 млн. гривень; податку на додану вартість – 415,2 млн. гривень; податку на прибуток підприємств – 104,6 млн. гривень; акцизного податку – 2,5 мільйонів гривень.
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Шановні громадяни – платники земельного податку та податку на нерухоме майно!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Граничний термін сплати податків - 29 серпня 2018 року.
Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центру обслуговування платників м. Маріуполя за адресою: вул. А. Куїнджі, 93.
Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області: довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів та платежів можна отримати в паперовому та електронному вигляді

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що однією з адміністративних послуг, які надаються платникам податків органами фіскальної служби, є видача довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів та платежів. Надання зазначеної послуги регламентується наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 №567. Для отримання довідки платнику необхідно особисто (або через уповноважену особу) звернутися з відповідною заявою до органу ДФС за основним місцем обліку. Форма заяви та зразок її заповнення розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у підрозділі «Адміністративні послуги» розділу «Діяльність» або безпосередньо в Центрі обслуговування платників. Крім того, заява може бути надіслана через Електронний кабінет платника податків. При заповненні заяви необхідно обов’язково зазначити нормативно-правовий акт, яким передбачено надання довідки, та назву підприємства чи організації, куди довідка буде надана. Довідка надається безкоштовно та може бути отримана як у паперовому, так і в електронному вигляді, про що слід зробити відповідну позначку в заяві. Термін надання зазначеної послуги – 5 робочих днів з дня подання заяви. Термін дії довідки – 10 календарних днів. Довідка у паперовому вигляді отримується платником чи його уповноваженим представником безпосередньо у контролюючому органі, до якого було подано відповідну заяву. У відкритій частині Електронного кабінету платника можна переглянути довідку в електронному вигляді, завантажити її примірник у форматі PDF та роздрукувати. Для цього у підрозділі «Довідки про відсутність заборгованості» розділу «Реєстри» необхідно зазначити Код ЄДРПОУ/РНОКПП, номер та дату довідки.Звертаємо увагу, що довідка формується автоматично за даними інформаційних систем ДФС. При цьому системою перевіряється наявність боргу як за основним, так і за неосновним місцем обліку. При наявності у платника податкового боргу, навіть у розмірі 1 копійки, автоматично буде сформовано відмову у наданні довідки.Відмова також формується автоматично при зверненні платника із заявою до органу ДФС не за основним місцем обліку або при зверненні фізичної особи, яка не є фізичною особою-підприємцем. У разі, якщо у заяві платник зазначив нормативно-правовий акт, що втратив чинність, або яким отримання довідки не передбачено, або при некоректному заповненні реквізитів заяви, йому на поштову адресу також буде направлено лист у довільній формі з відмовою у наданні довідки.
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Ольга Куриленко покорила публику соблазнительным нарядом
2018-10-18 10:30:00
0
| Шоу-Biz

Актриса посетила BFI Film Festival в Лондоне.

Лидеры Евросоюза отменили экстренный саммит по Brexit
2018-10-18 10:00:00
0
| Политика

Лидеры 27 стран, которые входят в Европейский союз, решили отменить экстренный саммит, который должен был пройти 17-18 ноября, по выходу Британии из состава ЕС. Об этом сообщает Reuters.

Белодед выиграла золото молодежного чемпионата мира
2018-10-18 09:45:00
0
| Спорт

Еще одна золотая медаль для гениальной украинки.

Золото в банке: Таможенники обнаружили 1,6 кг золота в посылке из Великобритании

Львовские таможенники в посылке из Великобритании обнаружили восемь золотых слитков стоимостью около 1,8 млн грн.

В Афганистане около базы НАТО при взрыве пострадали 5 чешских военных
2018-10-18 09:15:00
0
|

Один из военных находится в тяжелом состоянии

На морском побережье в Одессе сгорели 16 пляжных домиков
2018-10-18 09:00:00
0
| Происшествия

В Одессе на морском побережье сгорели 16 пляжных домиков для отдыха (куреней) и здание администратора (шкиперская) - выгорело 600 квадратных метров.

Порошенко подписал закон о бесплатном оздоровлении детей погибших журналистов
2018-10-18 08:45:00
0
| Общество

Президент Петр Порошенко подписал закон об изменениях в статью 1 закона Украины "Об оздоровлении и отдыхе детей" относительно расширения категорий детей, требующих особого социального внимания и поддержки.

Трагедия в оккупированной Керчи
2018-10-18 08:30:00
0
| Происшествия

По состоянию на утро 18 октября, власти России подтверждают гибель 20 человек (включая убийцу) в результате вооруженного нападения и взрыва в здании Керченского политехнического колледжа. Среди погибших 15 студентов (в их числе шестерых несовершеннолетних) и пять работников колледжа.

Украина поднялась в мировом рейтинге конкурентоспособности экономик
2018-10-17 10:00:00
0
| Экономика

Украина заняла 83 место в рейтинге глобальной конкурентоспособности экономик (Global competitiveness Index), прибавив по сравнению с прошлым годом пять пунктов. Доклад опубликован на сайте Всемирного экономического форума (ВЭФ).

Малая приватизация принесла Украине уже 277 млн ​​грн
2018-10-17 09:45:00
0
| Экономика

Благодаря продажи имущества на аукционах в рамках малой приватизации, которая длится уже два месяца, государство получило уже более 277 млн грн, передает УНН со ссылкой на данные Минэкономразвития.