15 августа 2018, 3:50

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

2018-07-18 08:30:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які почали діяти з 02.07.2018.
Шановні громадяни! Якщо ви збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!
З новими рахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».
ГУ ДФС у Донецькій областіМаріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області: з початку 2018 року до бюджету надійшло 2615,5 мільйонів гривень
Платники Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за перше півріччя 2018 року поповнили бюджет усіх рівнів на 2615,5 млн. гривень податків, що на 290,5 млн. гривень або 12,5 % більше відповідного періоду минулого року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження за січень – червень 2018 року до місцевого бюджету міста зросли на 85,3 млн. гривень, або 5,8 %, та склали понад 1561,9 млн. гривень; до державного бюджету - на 205,2 млн. гривень, або 24,2 % та склали 1053,6 мільйони гривень.У розрізі основних платежів до державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 412,8 млн. гривень; податку на додану вартість – 415,2 млн. гривень; податку на прибуток підприємств – 104,6 млн. гривень; акцизного податку – 2,5 мільйонів гривень.
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Шановні громадяни – платники земельного податку та податку на нерухоме майно!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Граничний термін сплати податків - 29 серпня 2018 року.
Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центру обслуговування платників м. Маріуполя за адресою: вул. А. Куїнджі, 93.
Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області: довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів та платежів можна отримати в паперовому та електронному вигляді

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що однією з адміністративних послуг, які надаються платникам податків органами фіскальної служби, є видача довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів та платежів. Надання зазначеної послуги регламентується наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 №567. Для отримання довідки платнику необхідно особисто (або через уповноважену особу) звернутися з відповідною заявою до органу ДФС за основним місцем обліку. Форма заяви та зразок її заповнення розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у підрозділі «Адміністративні послуги» розділу «Діяльність» або безпосередньо в Центрі обслуговування платників. Крім того, заява може бути надіслана через Електронний кабінет платника податків. При заповненні заяви необхідно обов’язково зазначити нормативно-правовий акт, яким передбачено надання довідки, та назву підприємства чи організації, куди довідка буде надана. Довідка надається безкоштовно та може бути отримана як у паперовому, так і в електронному вигляді, про що слід зробити відповідну позначку в заяві. Термін надання зазначеної послуги – 5 робочих днів з дня подання заяви. Термін дії довідки – 10 календарних днів. Довідка у паперовому вигляді отримується платником чи його уповноваженим представником безпосередньо у контролюючому органі, до якого було подано відповідну заяву. У відкритій частині Електронного кабінету платника можна переглянути довідку в електронному вигляді, завантажити її примірник у форматі PDF та роздрукувати. Для цього у підрозділі «Довідки про відсутність заборгованості» розділу «Реєстри» необхідно зазначити Код ЄДРПОУ/РНОКПП, номер та дату довідки.Звертаємо увагу, що довідка формується автоматично за даними інформаційних систем ДФС. При цьому системою перевіряється наявність боргу як за основним, так і за неосновним місцем обліку. При наявності у платника податкового боргу, навіть у розмірі 1 копійки, автоматично буде сформовано відмову у наданні довідки.Відмова також формується автоматично при зверненні платника із заявою до органу ДФС не за основним місцем обліку або при зверненні фізичної особи, яка не є фізичною особою-підприємцем. У разі, якщо у заяві платник зазначив нормативно-правовий акт, що втратив чинність, або яким отримання довідки не передбачено, або при некоректному заповненні реквізитів заяви, йому на поштову адресу також буде направлено лист у довільній формі з відмовою у наданні довідки.
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Донетчина: свыше 4,2 миллионов граждан зарегистрировано в Государственном реестре

Главное управление ГФС в Донецкой области информирует, что согласно данным Государственной фискальной службы Украины по состоянию на 01.08.2018 в Государственном реестре физических лиц - налогоплательщиков (далее - Государственный реестр) зарегистрированы 4 207 530 граждан Донецкой области, что является наибольшим показателем по Украине.

Підприємці – спрощенці спрямували до місцевих бюджетів понад 107,0 млн грн єдиного податку
2018-08-14 12:00:00
0
| Экономика

За січень-липень 2018 року платники Маріупольської ОДПІ сплатили 107,3 млн. грн єдиного податку, що на 14,6 відсотків або на 13,7 млн. гривень більше показника за аналогічний період минулого року.

«Евровидение» в Израиле оказалось под угрозой срыва из-за денег
2018-08-14 10:30:00
0
| Общество

Вечером во вторник, 14 августа, истекает срок предоставления финансовых гарантий в размере 12 миллионов евро для проведения конкурса "Евровидение" в Израиле, однако из-за спора между государственной корпорацией телерадиовещания "Кан" и министерством финансов в итоге конкурс может пройти в другой стране.

Бойцы ВСУ вывели жителей поселка на Донетчине из-под минометного огня
2018-08-14 10:15:00
0
| Политика

Российские оккупанты обстреляли жилые кварталы Пивденного из тяжелых минометов и гранатометов.

Трамп заморозил договор по открытому небу с РФ
2018-08-14 10:00:00
0
| Политика

Правительство США приняло решение о приостановке сотрудничества с Россией в рамках Договора по открытому небу, согласно положениям оборонного бюджета Штатов, подписанного президентом государства Дональдом Трампом. Об этом говорится в пункте 1242 документа.

Россия признала недействительными лицензии Украины на недра в Крыму
2018-08-14 09:45:00
0
| Политика

Закон, согласно которому украинские лицензии на пользование недрами в аннексированном Крыму прекращают действовать, вступил в силу в Российской Федерации.

На фестивале в Австралии 457 гитаристов установили мировой рекорд, сыграв одновременно хит легендарных AC/DC
2018-08-14 09:30:00
0
|

Рок-фестиваль состоялся в австралийском Сиднее, в ходе которого зрители стали свидетелями нестандартного события.

Компенсация предприятий Донетчины за загрязнение окружающей среды составляет почти полмиллиарда гривен

Для Донецкого региона экологический налог по праву можно считать оздоровительным налогом.

Буллинг: ликбез для родителей
2018-08-13 13:00:00
0
| Психология

По данным UNICEF Ukraine, за 2017 год 67% детей сталкивались с буллингом. 40% из них ни с кем не делились проблемой и не обращались за помощью. Из тех, кто молчат – 40% стесняются про этого говорить, а 22% просто не видят в этом ничего из ряда вон выходящего.

"Нафтогаз" повысит цену на закупку газа в августе
2018-08-13 12:00:00
0
| Экономика

Национальная акционерная компания "Нафтогаз Украины" в августе повысит цену предложения на закупку газа на внутреннем рынке. Об этом говорится в сообщении пресс-службы НАК.