15 ноября 2018, 8:40

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

2018-07-12 09:15:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

ГУ ДФС уДонецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплатиподатків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018.

Шановні громадяни! Якщови збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!

З новимирахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державнихподаткових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».

ГУ ДФС у Донецькій області

 

 

Маріупольська ОДПІ: за перше півріччя 2018 року Центрами обслуговуванняплатників було надано понад 26 тисяч адміністративних послуг

Протягом січня – червня 2018 рокуЦентрами обслуговування платників (далі - ЦОП) Маріупольської ОДПІ Головногоуправління ДФС у Донецькій області було надано 26865 адміністративних послуг.

За перше півріччя 2018 рокуфахівцями ЦОП видано карток платників податків та внесено до паспортагромадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер обліковоїкартки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків– 11005; відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків просуми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 6891; витягів з реєструплатників єдиного податку – 1921; зареєстровано книг обліку розрахунковихоперацій - 1939; зареєстровано книг обліку доходів та книг обліку доходів івитрат платникам єдиного податку – 1264; зареєстровано платників єдиногоподатку – 1218.

Крім того, для зручностіплатників в Центрах обслуговування платників надаються консультаційні таінформаційні послуги щодо застосування податкового законодавства, порядкузаповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

 

МаріупольськаОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:  легалізація заробітної плати - один із резервів поповнення місцевихбюджетів

Проблеманелегальної зайнятості та тіньової зарплати становить серйознусоціально-економічну загрозу для кожного міста. Небезпека тіньової зарплатиполягає перш за все в тому, що потерпають від цього громадяни, які погоджуютьсяодержувати зарплату у «конверті» без належного оформлення трудових відносин. Затаких умов втрачається трудовий стаж, а досягнувши пенсійного віку, громадянипозбавляються можливості мати гідне пенсійне забезпечення.                                                                                                                                    Місцеві бюджети, у разі порушеннязаконодавства про оплату праці, не отримують значні суми податків, що обмежуєвиконання різноманітних соціально-економічних програм розвитку міста.Легалізація заробітної плати – один із резервів поповнення місцевих бюджетів.Підприємства, установи, організації та громадяни - суб`єкти підприємницькоїдіяльності повинні дотримуватись чиннго законодавства при виплаті заробітноїплати та нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків.                                                                           Шановніроботодавці! Закликаємо Вас легалізувати зайнятість населення тавідмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: громадянамотримати реальну соціальну підтримку, місцевому бюджету - реалізувати низкуважливих соціальних програм. Пропонуємо Вам негайно зареєструвати належнимчином трудові відносини із своїми найманими працівниками, у іншому випадку,контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їхкомпетенції.                                                                                                                                                                                 Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

Шановні громадяни –  платники земельного податку  та податку нанерухоме майно!

 

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, щоземельний податок  та податок на нерухомемайно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.                                                                                                        

Граничний термін сплати  податків-  29  серпня  2018 року.                                                              

Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхіднозвернутися  до Центру обслуговуванняплатників  м. Маріуполя   за адресою:  вул. А. Куїнджі, 93.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФСу Донецькій області

 

Оголошення

Телефони «гарячої лінії»по переміщенню товарів в зоні проведення АТО: 093-443-44-09, 067-717-36-88

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

В купальнике и с пирсингом: Слава из "НеАнгелов" опубликовала откровенное фото
2018-11-14 11:00:00
0
| Шоу-Biz

В своем Instagram певица Слава Каминская, солистка группы “НеАнгелы”, выложила снимок, на котором она изображена в очень откровенном купальнике.

Первый снег в Киеве спровоцировал масштабные пробки: люди выходят из маршруток и идут пешком
2018-11-14 10:30:00
0
|

Первый снег в Киеве выпал утром 14 ноября. Из-за этого на дорогах произошли десятки дорожно-транспортных происшествий, город замер в пробках. Об этом свидетельствуют данные сервиса Google.

Цены на нефть упали до отметки 65 долл./барр.
2018-11-14 10:00:00
0
|

Нефтяные рынки ослабли в среду, расширив 7-процентное снижение предыдущей сессии, так как инвесторов беспокоят рост предложения и угроза ухудшения спроса, передает Reuters.

США и Польша вместе будут укрощать Россию
2018-11-14 09:45:00
0
|

Пентагон готов сотрудничать с Польшей в военной сфере для сдерживания России

Меркель одобрила идею создания единой европейской армии
2018-11-14 09:30:00
0
|

Политик отметила, что единая европейская армия могла бы стать дополнением к НАТО

США и Китай могут возобновить торговые переговоры
2018-11-14 09:15:00
0
|

Делегация КНР во главе с вице-премьером Госсовета Лю Хэ может посетить вскоре Соединенные Штаты для переговоров по урегулированию торговых споров.

Израиль и ХАМАС заключили перемирие
2018-11-14 09:00:00
0
|

Египет выступил посредником при переговорах о перемирии Израиля с палестинской группировкой ХАМАС и другими вооруженными формированиями, пишет Associated Press.

Умер создатель супергероев вселенной Marvel
2018-11-13 09:15:00
0
| Общество

В понедельник в США в возрасте 95 лет скончался американский автор комиксов Стэн Ли.

Евросоюз призвал Россию перестать подпитывать конфликт на Донбассе
2018-11-13 09:00:00
0
|

Представители Европейского союза глубоко обеспокоены тем, что на временно оккупированной территории Донбасса присутствуют российское военное оборудование и личный состав.

Под Одессой держали в рабстве почти 100 человек
2018-11-13 08:45:00
0
|

Людей заставляли бесплатно работать в поле по 13 часов, а несогласных просто били