18 июля 2018, 18:58

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

2018-07-12 09:15:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

ГУ ДФС уДонецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплатиподатків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018.

Шановні громадяни! Якщови збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!

З новимирахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державнихподаткових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».

ГУ ДФС у Донецькій області

 

 

Маріупольська ОДПІ: за перше півріччя 2018 року Центрами обслуговуванняплатників було надано понад 26 тисяч адміністративних послуг

Протягом січня – червня 2018 рокуЦентрами обслуговування платників (далі - ЦОП) Маріупольської ОДПІ Головногоуправління ДФС у Донецькій області було надано 26865 адміністративних послуг.

За перше півріччя 2018 рокуфахівцями ЦОП видано карток платників податків та внесено до паспортагромадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер обліковоїкартки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків– 11005; відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків просуми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 6891; витягів з реєструплатників єдиного податку – 1921; зареєстровано книг обліку розрахунковихоперацій - 1939; зареєстровано книг обліку доходів та книг обліку доходів івитрат платникам єдиного податку – 1264; зареєстровано платників єдиногоподатку – 1218.

Крім того, для зручностіплатників в Центрах обслуговування платників надаються консультаційні таінформаційні послуги щодо застосування податкового законодавства, порядкузаповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

 

МаріупольськаОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:  легалізація заробітної плати - один із резервів поповнення місцевихбюджетів

Проблеманелегальної зайнятості та тіньової зарплати становить серйознусоціально-економічну загрозу для кожного міста. Небезпека тіньової зарплатиполягає перш за все в тому, що потерпають від цього громадяни, які погоджуютьсяодержувати зарплату у «конверті» без належного оформлення трудових відносин. Затаких умов втрачається трудовий стаж, а досягнувши пенсійного віку, громадянипозбавляються можливості мати гідне пенсійне забезпечення.                                                                                                                                    Місцеві бюджети, у разі порушеннязаконодавства про оплату праці, не отримують значні суми податків, що обмежуєвиконання різноманітних соціально-економічних програм розвитку міста.Легалізація заробітної плати – один із резервів поповнення місцевих бюджетів.Підприємства, установи, організації та громадяни - суб`єкти підприємницькоїдіяльності повинні дотримуватись чиннго законодавства при виплаті заробітноїплати та нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків.                                                                           Шановніроботодавці! Закликаємо Вас легалізувати зайнятість населення тавідмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: громадянамотримати реальну соціальну підтримку, місцевому бюджету - реалізувати низкуважливих соціальних програм. Пропонуємо Вам негайно зареєструвати належнимчином трудові відносини із своїми найманими працівниками, у іншому випадку,контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їхкомпетенції.                                                                                                                                                                                 Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

Шановні громадяни –  платники земельного податку  та податку нанерухоме майно!

 

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, щоземельний податок  та податок на нерухомемайно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.                                                                                                        

Граничний термін сплати  податків-  29  серпня  2018 року.                                                              

Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхіднозвернутися  до Центру обслуговуванняплатників  м. Маріуполя   за адресою:  вул. А. Куїнджі, 93.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФСу Донецькій області

 

Оголошення

Телефони «гарячої лінії»по переміщенню товарів в зоні проведення АТО: 093-443-44-09, 067-717-36-88

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Черти, русалки и бог морей: как в Мариуполе пройдет празднование Дня Нептуна
2018-07-18 12:00:00
0
| Общество

В Мариуполе пройдет традиционное празднование Дня Нептуна - организаторы подготовили театрализованное представление, конкурсы и мастер-классы.

Россия пошла на уступки по транзиту газа через Украину
2018-07-18 10:00:00
0
| Политика

Трехсторонние консультации представителей Украины, Европейского Союза и России по вопросу подготовки нового контракта на транспортировку российского газа через территорию Украины после 2020 прошел достаточно успешно.

Европа вдвое увеличила импорт наших сладостей
2018-07-18 09:30:00
0
| Экономика

За 5 месяцев 2018 Украина увеличила экспорт кондитерских изделий из сахара в ЕС на 89,4%.

В Индии вблизи Нью-Дели обрушилась многоэтажка
2018-07-18 09:15:00
0
| Происшествия

Недалеко от Нью-Дели рухнуло 6-этажное здание на соседнюю строительную площадку. Под обломками оказались не менее 50 человек. Об этом сообщает Reuters.

Массовое отравление в детском лагере на Донбассе: число пострадавших выросло
2018-07-18 09:00:00
0
| Происшествия

За двое суток из лагеря "Ястребок" были госпитализированы 84 человека

Опасные продукты: когда с полок супермаркетов исчезнет фальсификат
2018-07-18 08:45:00
0
|

Чтобы решить проблему фальсификата в Украине, нужно поднять уровень жизни населения, считает Алексей Дорошенко, директор ассоциации поставщиков торговых сетей.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які почали діяти з 02.07.2018.

Больше чем в 1,5 раза увеличились поступления в местные бюджеты от владельцев недвижимости Донетчины

За первое полугодие 2018 года местные бюджеты Донецкой области получили свыше 37 млн грн налога на недвижимое имущество, отличающееся от земельного участка, что на 63% превышает поступление в прошлом году.

Глава Amazon Джефф Безос стал самым богатым человеком в современной истории
2018-07-17 10:30:00
0
|

Глава американских компаний Amazon и Blue Origin Джефф Безос возглавил список богатейших людей мира по версии агентства Bloomberg.

США дадут $100 миллионов украинской армии
2018-07-17 10:00:00
0
| Экономика

Соединенные Штаты предоставят Украине военную помощь на сумму $100 млн. Деньги пойдут на укрепление обороноспособности.