18 января 2019, 20:35

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

2018-07-12 09:15:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

ГУ ДФС уДонецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплатиподатків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018.

Шановні громадяни! Якщови збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!

З новимирахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державнихподаткових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».

ГУ ДФС у Донецькій області

 

 

Маріупольська ОДПІ: за перше півріччя 2018 року Центрами обслуговуванняплатників було надано понад 26 тисяч адміністративних послуг

Протягом січня – червня 2018 рокуЦентрами обслуговування платників (далі - ЦОП) Маріупольської ОДПІ Головногоуправління ДФС у Донецькій області було надано 26865 адміністративних послуг.

За перше півріччя 2018 рокуфахівцями ЦОП видано карток платників податків та внесено до паспортагромадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер обліковоїкартки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків– 11005; відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків просуми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 6891; витягів з реєструплатників єдиного податку – 1921; зареєстровано книг обліку розрахунковихоперацій - 1939; зареєстровано книг обліку доходів та книг обліку доходів івитрат платникам єдиного податку – 1264; зареєстровано платників єдиногоподатку – 1218.

Крім того, для зручностіплатників в Центрах обслуговування платників надаються консультаційні таінформаційні послуги щодо застосування податкового законодавства, порядкузаповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

 

МаріупольськаОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:  легалізація заробітної плати - один із резервів поповнення місцевихбюджетів

Проблеманелегальної зайнятості та тіньової зарплати становить серйознусоціально-економічну загрозу для кожного міста. Небезпека тіньової зарплатиполягає перш за все в тому, що потерпають від цього громадяни, які погоджуютьсяодержувати зарплату у «конверті» без належного оформлення трудових відносин. Затаких умов втрачається трудовий стаж, а досягнувши пенсійного віку, громадянипозбавляються можливості мати гідне пенсійне забезпечення.                                                                                                                                    Місцеві бюджети, у разі порушеннязаконодавства про оплату праці, не отримують значні суми податків, що обмежуєвиконання різноманітних соціально-економічних програм розвитку міста.Легалізація заробітної плати – один із резервів поповнення місцевих бюджетів.Підприємства, установи, організації та громадяни - суб`єкти підприємницькоїдіяльності повинні дотримуватись чиннго законодавства при виплаті заробітноїплати та нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків.                                                                           Шановніроботодавці! Закликаємо Вас легалізувати зайнятість населення тавідмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: громадянамотримати реальну соціальну підтримку, місцевому бюджету - реалізувати низкуважливих соціальних програм. Пропонуємо Вам негайно зареєструвати належнимчином трудові відносини із своїми найманими працівниками, у іншому випадку,контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їхкомпетенції.                                                                                                                                                                                 Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

Шановні громадяни –  платники земельного податку  та податку нанерухоме майно!

 

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, щоземельний податок  та податок на нерухомемайно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.                                                                                                        

Граничний термін сплати  податків-  29  серпня  2018 року.                                                              

Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхіднозвернутися  до Центру обслуговуванняплатників  м. Маріуполя   за адресою:  вул. А. Куїнджі, 93.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФСу Донецькій області

 

Оголошення

Телефони «гарячої лінії»по переміщенню товарів в зоні проведення АТО: 093-443-44-09, 067-717-36-88

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Диван желаний! Пленительная Татьяна Бабенкова в фотосессии MAXIM
2019-01-18 10:23:00
0
| Шоу-Biz

Две вещи, которые важно знать про актрису Татьяну Бабенкову: она играет в сериале «Полицейский с Рублевки» на ТНТ и фотографируется только в одежде. Принимая во внимание первое, мы исправили второе - MAXIM

Иракли Макацария оголил торс и показал "горячие" фото с отдыха
2019-01-18 10:07:00
0
| Шоу-Biz

Макацария отдыхает в Таиланде

В Японии запустили ракету-носитель Epsilon-4 с 13 спутниками
2019-01-18 09:55:00
0
|

Японское агентство аэрокосмических исследований запустило ракету-носитель Epsilon-4, в которой находится 13 спутников Demonstoration-1. Об этом в пятницу, 18 января, сообщила пресс-служба агентства на странице в Twitter.

Путин заявил, что Газпром сохранит транзит газа через Украину
2019-01-18 09:46:00
0
|

Президент РФ рассчитывает на рост поставок газа в Европу

В НБУ рассказали о судьбе монет номиналом 5 и 10 гривен
2019-01-18 09:39:00
0
| Экономика

Нацбанк заменит бумажные гривни небольшого номинала монетами, а купюры будут выпускать только для коллекционеров

Обменять валюту можно будет в почтовых отделениях
2019-01-18 09:34:00
0
| Экономика

Украинцы смогут покупать и продавать иностранную валюту только в банках и пунктах обмена валют небанковских финучреждений, но и в почтовых отделениях.

В Закарпатской области на дорогу сошла лавина
2019-01-18 09:23:00
0
|

Лавина сошла в Карпатах, перекрыв движение на автодороге Н-09 "Мукачево - Ивано-Франковск - Рогатин - Львов". Об этом сообщает пресс-служба "Укравтодора".

Синоптики предупредили украинцев о дождях и мокром снеге
2019-01-18 09:18:00
0
|

Погода сегодня, 18 января, на западе ожидаются дождливая, с мокрым снегом, на остальной территории преимущественно без осадков, температура воздуха днем местами поднимется до +8.

Взрыв 80 кг пентолита в вузе Колумбии: десятки жертв
2019-01-18 09:12:00
0
| Происшествия

Мужчина на джипе заехал на территорию полицейской академии и подорвал заминированное авто. Пока никто не взял на себя ответственность за теракт.

Число жертв теракта в Боготе превысило 20
2019-01-18 09:05:00
0
| Происшествия

На данный момент известно о гибели 21 человека в столице Колумбии