18 июля 2018, 19:23

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

2018-06-24 10:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018.
Шановні громадяни! Якщо ви збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!
З новими рахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Задекларували доходи? Граничний термін сплати податку - 1 серпня 2018 року!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує громадянам, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, про обов’язок сплати суми податкового зобов’язання, зазначеної в поданій податковій декларації, до 1 серпня року, що настає за звітним. 
Зазначимо, що відповідно до п. 126.1 с. 126 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: 
- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу; 
- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу. 
Окремо звертаємо увагу, що після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, нараховується пеня (відповідно до пп.129.1.3 п. 129.1 ст. 129 ПКУ).
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області


Шановні громадяни – платники земельного податку та податку на нерухоме майно! 

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. 
Граничний термін сплати податків - 29 серпня 2018 року.
Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центру обслуговування платників м. Маріуполя за адресою: вул. А. Куїнджі, 93. 
Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області


Легалізація трудових відносин. Скажемо «Ні» зарплаті «в конвертах»!
Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області наголошує на тому, що пріоритетним питанням сьогодення є легалізація заробітної плати населення. Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення. У зв’язку з тим, що основним джерелом наповнення бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб, на сьогодні дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює в приватного підприємця або на підприємстві, була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «в конвертах». Саме легалізація трудових відносин та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.Шановні громадяни, для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору. У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів щодо захисту своїх конституційних прав.Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Режим роботи Центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні червня

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує, що Центри обслуговування платників у святкові та вихідні дні червня працюватимуть за наступним режимом роботи:
27 червня 2018 року – робочий день до 17 год. 00 хв.;
28 та 29 червня 2018 року – вихідні дні;
30 червня 2018 року – робочий день відповідно до затверджених графіків роботи ЦОП до 13 год. 00 хв.
Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

Черти, русалки и бог морей: как в Мариуполе пройдет празднование Дня Нептуна
2018-07-18 12:00:00
0
| Общество

В Мариуполе пройдет традиционное празднование Дня Нептуна - организаторы подготовили театрализованное представление, конкурсы и мастер-классы.

Россия пошла на уступки по транзиту газа через Украину
2018-07-18 10:00:00
0
| Политика

Трехсторонние консультации представителей Украины, Европейского Союза и России по вопросу подготовки нового контракта на транспортировку российского газа через территорию Украины после 2020 прошел достаточно успешно.

Европа вдвое увеличила импорт наших сладостей
2018-07-18 09:30:00
0
| Экономика

За 5 месяцев 2018 Украина увеличила экспорт кондитерских изделий из сахара в ЕС на 89,4%.

В Индии вблизи Нью-Дели обрушилась многоэтажка
2018-07-18 09:15:00
0
| Происшествия

Недалеко от Нью-Дели рухнуло 6-этажное здание на соседнюю строительную площадку. Под обломками оказались не менее 50 человек. Об этом сообщает Reuters.

Массовое отравление в детском лагере на Донбассе: число пострадавших выросло
2018-07-18 09:00:00
0
| Происшествия

За двое суток из лагеря "Ястребок" были госпитализированы 84 человека

Опасные продукты: когда с полок супермаркетов исчезнет фальсификат
2018-07-18 08:45:00
0
|

Чтобы решить проблему фальсификата в Украине, нужно поднять уровень жизни населения, считает Алексей Дорошенко, директор ассоциации поставщиков торговых сетей.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які почали діяти з 02.07.2018.

Больше чем в 1,5 раза увеличились поступления в местные бюджеты от владельцев недвижимости Донетчины

За первое полугодие 2018 года местные бюджеты Донецкой области получили свыше 37 млн грн налога на недвижимое имущество, отличающееся от земельного участка, что на 63% превышает поступление в прошлом году.

Глава Amazon Джефф Безос стал самым богатым человеком в современной истории
2018-07-17 10:30:00
0
|

Глава американских компаний Amazon и Blue Origin Джефф Безос возглавил список богатейших людей мира по версии агентства Bloomberg.

США дадут $100 миллионов украинской армии
2018-07-17 10:00:00
0
| Экономика

Соединенные Штаты предоставят Украине военную помощь на сумму $100 млн. Деньги пойдут на укрепление обороноспособности.