25 сентября 2018, 0:54

«Єдине вікно» в Донецькій митниці ДФС: заходи, досягнення, очікування

2018-06-05 09:00:00
0
Автор: Служба новостей 7ya-media

Протягом п’яти місяців2018 року в Донецькій митниці ДФС активно ведеться робота в напрямку інформування громадськості та суб’єктівзовнішньоекономічної діяльності щодо переваг застосування принципу «єдиноговікна» при електронному декларуванні товарів. За минулий період в митниціпроведено 8 нарад із представниками бюджетоформуючих підприємств регіону заучастю фахівців державних контролюючих органів.

Результатом проведенихзаходів стала оптимізована та узгоджена робота митниці та представників органівдержконтролю. Також врегульовано питання використання в повному обсязіможливостей Інформаційного модуля «Єдине вікно».

Налагодженняконструктивного діалогу із представниками бізнес спільноти  регіону надало можливість врахувати всізауваження до державних контролюючих органів та узгодити окремі спірні питання. Крім того, суб’єктам господарюванняповідомлено про створення максимально сприятливих умов для застосування нимипринципу «єдиного вікна» в пунктах проведення відповідних видів контролю.

Аналіз митних оформлень,що проведені в митниці протягом січня-травня поточного року, свідчить пропоступову позитивну динаміку застосування принципу «єдиного вікна» суб’єктамигосподарювання.  Так за статистичнимиданими Донецької митниці ДФС наприкінці січня 2018 року кількість оформлень за цим принципом  трохи перевищувала 25%, вже у лютому середнійпоказник зріс  більше ніж в два рази.Наразі,  практично 77% всіх оформлень вмитниці здійснюється за принципом «єдиного вікна».

Постановою КабінетуМіністрів України від 31.01.2018 №44 «Про внесення змін до постанов Кабінетуміністрів України від 05.10.2011 №1031 і від 25.05.2016 №364»  передбачено, що до 31 січня 2019 року  підприємства самостійно приймають рішеннящодо проведення електронного декларування товарів з принципом «єдиного вікна»,до того ж часу  можуть добровільнозастосовувати систему у випадках: вивезення товарів за межі митної територіїУкраїни морським, залізничним та авіаційним транспортом.

Донецька митниця ДФС єекспортооріентованою. Переважну  більшістьекспортних оформлень здійснюють найпотужніші містоутворюючі підприємстваДонецької області з використанням  самезалізничного та морського транспорту. Цей фактор, певним чином, сповільнюєзростання обсягу використання принципу «єдиного вікна» при експорті.  Статистичні дані свідчать, що на кінецьтравня 2018 року 67% всіх експортних оформлень в митниці проведено іззастосуванням принципу «єдиного вікна», але цей показник теж має тенденцію допоступового зростання.      

З травня поточного рокузакінчився перехідний період, який передбачав добровільне застосування системи«єдиного вікна» в кожному новому місці митного оформлення.  Травневий моніторинг митних оформленьсвідчить, що принцип «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів, яківвозяться на митну територію України,  вмитниці використовується практично в повному обсязі. Протягом травня 2018 року95% всіх зовнішньоекономічних операцій при імпорті здійснено за принципом«єдиного вікна».

Донецька митниця ДФСдокладає максимум зусиль для пришвидшення процесу переходу суб’єктівзовнішньоекономічної діяльності до безпаперового та безконтактногообслуговування, створює максимально комфортний та сучасний сервіс приздійсненні декларування товарів. Координаційні заходи, що і надалі триватимутьв митниці, дозволяють сподіватися на подальшу, більш інтенсивну динамікузбільшення використання суб’єктами господарювання інформаційного обміну запринципом «єдиного вікна» та досягти максимально можливого його застосування. 

Оставить комментарий

Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил Комментирования

asdasdas

Последние новости

"Никаких табу": Папа Римский сделал откровенное заявление о сексе
2018-09-24 12:00:00
0
|

Папа Римский Франциск заявил, что секс – это дар от Бога, а не табу, и раскритиковал порнографию. Как пишет Crux, об этом он говорил на встрече с молодыми людьми из епархии Гренобля-Вьенны во Франции.

Вечеринка за 300 тысяч долларов: в Roshen потратились на LP, Monatikа и других звезд
2018-09-24 11:30:00
0
| Общество

Компания Roshen потратила 300 тысяч долларов на Roshen Music Fest, который состоялся в одном из загородных конных клубов под Киевом в минувшую субботу, 15 сентября.

"Налог" на пенсию по-новому: сколько будут платить украинцы
2018-09-24 11:00:00
0
| Экономика

В Верховной Раде зарегистрировали законопроект №8322, принятие которого обяжет украинцев с высокими зарплатами платить больше – максимальный размер единого соцвзноса (ЕСВ) увеличат.

В Чехии сильный ветер обесточил 140 тыс. домов
2018-09-24 10:30:00
0
| Происшествия

На Чехию обрушился сильный ураган, который привел к многочисленным авариям в энергосистеме страны и оставил без электричества 140 000 домохозяйств.

Торговая война между США и Китаем: страны ввели новые пошлины на товары друг друга
2018-09-24 10:00:00
0
| Экономика

Сегодня в США вступили в силу новые пошлины в 10% на импортируемые из Китая товары на сумму в $200 млрд, передает «Интерфакс-Украина».

В Норвегии за шпионаж задержан россиянин
2018-09-24 09:30:00
0
| Общество

В аэропорту Осло задержан гражданин РФ, которого подозревают в шпионской деятельности. Об этом сообщается на официальной странице посольства России в Норвегии в Facebook.

В США уверены, что уход Асада − вопрос времени
2018-09-24 09:00:00
0
| Политика

Хейли считает, что что народ Сирии не доверит управление страной Асаду

США могут ужесточить правила получения грин-карт
2018-09-23 11:00:00
0
|

Если будут приняты изменения, предложенные министерством внутренней безопасности, миллионам семей придется выбирать между помощью государства и получением постоянного вида на жительство.Власти США планируют осложнить процедуру получения постоянного вида на жительства (ПВЖ) или так называемых грин-карт. Соответствующие предложения американское министерство внутренней безопасности опубликовало в интернете 22 сентября. Согласно им, мигрантам может быть отказано в получении грин-карт, если они получают социальную помощь от государства, а также если власти предполагают, что они будут получать ее в будущем.

В Японии запустили ракету с космическим грузовиком на МКС
2018-09-23 10:00:00
0
|

В Японии провели успешный запуск ракеты Н-IIВ с космическим грузовиком KOUNOTORI7. Данный космический грузовик должен будет доставить на Международную космическую станцию более пяти тонн груза. Об этом проинформировали исследователи из NASA на своей странице в социальной сети Твиттер.

The Sunday Times: Команда Мэй готовится к досрочным выборам
2018-09-23 09:30:00
0
| Политика

Досрочные выборы могут помочь Мэй заручиться поддержкой ее плана по "Брекзиту". Таким образом она также рассчитывает сохранить пост премьер-министра.Команда премьер-министра Великобритании Терезы Мэй начала готовиться к проведению досрочных парламентских выборов, которые могут состояться в ноябре. Об этом в воскресенье, 23 сентября, сообщает газета The Sunday Times со ссылкой на источники в окружении премьера.